Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: 1 2 3 4 5 6 ... 159 »
MISTRZOSTWA REJONU VI W-M SZS   W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I  CHŁOPCÓWMISTRZOSTWA REJONU VI W-M SZS W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(2019-12-11)

KOMUNIKAT KOŃCOWY
MISTRZOSTW REJONU VI W-M SZS
IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH
TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Hala „LEGA” w Olecku, dnia 10.12.2019

KLASYFIKACJE KOŃCOWE

Dziewczęta: Chłopcy:
1. SP Pisanica 1. SP Pisanica
2. SP 5 Ełk 2. SP 1 Olecko
3. SP 4 Olecko 3. SP 4 Olecko
4. SP 2 Gołdap 4. SP Gawliki Wielkie
5-6. SP 1 Olecko 5-6. SP 2 Gołdap
SP 1 Giżycko SP 1 Giżycko

Składy drużyn dziewcząt:
SP Pisanica: Maria Skarżyńska, Paulina Pawłowska, Magdalena Gajewczyk (nauczyciel: Artur Opoński).
SP 5 Ełk: Alicja Krynicka, Magdalena Leszczyńska (nauczyciel: Artur Borzeński).
SP 4 Olecko: Lena Czaplejewicz, Maja Fiedorowicz, Paulina Marcinkiewicz (nauczyciel: Marzena Jasińska).
SP 2 Gołdap: Hanna Galińska, Emilia Zalewska (nauczyciel: Agnieszka Podbielska).
SP 1 Olecko: Oliwia Szydłowska, Gabriela Wysocka (nauczyciel: Robert Karniej).
SP 1 Giżycko: Anna Matelska, Julia Ozygała (nauczyciel: Piotr Trochim).

Składy drużyn chłopców:
SP Pisanica: Maciej Ziarko, Dominik Dzikoński, Artur Krymski (nauczyciel: Artur Opoński).
SP 1 Olecko: Mateusz Klekotko, Piotr Saliński, Filip Daniłowicz (nauczyciel: Robert Karniej).
SP 4 Olecko: Jan Saulewicz, Jakub Wróblewski (nauczyciel: Marzena Jasińska).
SP Gawliki Wielkie: Lubomyr Skowron, Antoni Wojtak (nauczyciel: Piotr Bójko).
SP 2 Gołdap: Jakub Banial, Marcel Zalewski (nauczyciel: Agnieszka Podbielska).
SP 1 Giżycko: Kamil Kresin, Krzysztof Zera, Paweł Ciak (nauczyciel: Piotr Trochim).

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym
Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.



KOMUNIKAT KOŃCOWY
MISTRZOSTW REJONU VI W-M SZS
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH
TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Hala „LEGA” w Olecku, dnia 10.12.2019


KLASYFIKACJE KOŃCOWE

Dziewczęta: Chłopcy:
1. SP 9 Ełk 1. SP 9 Ełk
2. SP 2 Gołdap 2. SP Gawliki Wielkie
3. SP 4 Olecko 3. SP 2 Gołdap
4. SP 1 Olecko 4. SP 4 Olecko
5. SP 1 Olecko


Składy drużyn dziewcząt:
SP 9 Ełk: Julia Bogdziewicz, Aleksandra Chilmon, Elżbieta Prostko (nauczyciel: Stanisław Malinowski).
SP 2 Gołdap: Oliwia Bagińska, Julia Jankowska (nauczyciel: Agnieszka Podbielska).
SP 4 Olecko: Antonina Dębska, Wiktoria Karaś (nauczyciel: Marzena Jasińska).
SP 1 Olecko: Martyna Borys, Aleksandra Urbanowicz, Daria Bartnik (nauczyciel: Robert Karniej).

Składy drużyn chłopców:
SP 9 Ełk: Bartłomiej Budziński, Wojciech Gajewski, Jakub Wierzbicki (nauczyciel: Stanisław Malinowski).
SP Gawliki Wielkie: Szymon Sabat, Kacper Matelak (nauczyciel: Piotr Bójko).
SP 2 Gołdap: Mateusz Marcinkiewicz, Konrad Śliwiński (nauczyciel: Agnieszka Podbielska).
SP 4 Olecko: Jakub Kozłowski, Wiktor Raszkowski (nauczyciel: Marzena Jasińska).
SP 1 Olecko: Jakub Domin, Karol Burba (nauczyciel: Robert Karniej).

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym
Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
"ASTI CUP 2019" Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2009"ASTI CUP 2019" Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2009
(2019-12-09)

"ASTI CUP 2019"
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej
rocznik 2009
Foto relacja i wyniki
1 miejsce Luks Wydminy
2 miejsce Wigry Suwałki
3 miejsce Vęgoria Węgorzewo
4 miejsce Wigry II Suwałki
5 miejsce Kubartu Jaunyste
6 miejsce Viktoria Gdańsk
7 miejsce Reprezentacja Olecka
8 miejsce CzereśSport Olsztyn

Szczegóły »
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZI
(2019-12-09)

13.12.2019r.(piątek)
GODZ.10.00
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADY

Szczegóły »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej ChłopcMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopc
(2019-12-09)

11.12.2019 (środa)
godz.10.00
Hala Lega
Mistrzostwa Rejonu VI W-M
Szkolnego Związku Sportowego
Igrzyska Dzieci
w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Szczegóły »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie StołowymMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym
(2019-12-09)

10.12.2019 (wtorek)
godz.10.00
Hala LEGA
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Szczegóły »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie StołoMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stoło
(2019-12-09)


10.12.2019 (wtorek)
godz.10.00
Hala LEGA
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców




Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Grudzień» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Europejskie Miasto Sportu

Aktualne promocje w HALI LEGA

Ok System

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Akceptujemy karty FitProfit

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Regionalony Portal Informacyjny

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL