Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 169 »
XIX Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS  Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopcóXIX Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopcó
(2020-03-31)

KOMUNIKAT KOŃCOWY

XIX Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS 
Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców

Termin i miejsce: 10.03.2020r., Hala Lega w Olecku.
Organizator: MOSiR Olecko.
Prowadzący: Andrzej Kamiński
Sędzia główny: Paweł Maksimowicz
Sędzia startowy: Robert Markowski


WYNIKI:

60 m dziewcząt:

Finał A:
1. Maja Zielińska (SP 1 Olecko) 9,28 wynik eliminacji: 9,46
2. Oliwia Bartkowiak (SP 3 Olecko) 9,38 -„- 9,42
3. Weronika Śniatkowska (SP Wieliczki) 9,48 -„- 9,47
4. Nikola Muskała (SP 2 Olecko) 9,58 -„- 9,37
Finał B:
5. Oliwia Karpińska (SP Sokółki) 9,55 -„- 9,69
6. Amelia Maksimowicz (SP 4 Olecko) 9,56 -„- 9,66
7. Wiktoria Sienica (SP 2 Olecko) 9,70 -„- 9,76
8. Klaudia Szczerbińska (SP Kowale Oleckie) 9,72 -„- 9,81

9. Natalia Standowicz (SP Sokółki) -„- 10,04
10. Karolina Kirjaka (SP 3 Olecko) -„- 10,10
11. Maja Zawadzka (SP 1 Olecko) -„- 10,16
12. Maja Bruzgo (SP Wieliczki) -„- 10,34
13. Klaudia Wodarczyk (SP Kowale Oleckie) -„- 10,36
14. Amelia Michałowska (SP Babki Oleckie) -„- 10,50
15. Julia Krynicka (SP Babki Oleckie) -„- 10,68
16. Zuzanna Pęcak (SP Judziki) -„- 10,70
17. Maja Fiedorowicz (SP 4 Olecko) -„- 11,20
18. Alicja Rydzewska (SP Judziki) -„- 11,26
19. Iwona Sokalska (SP Gąski) -„- 11,36
20. Daria Dzierżyk (SP Gąski) -„- 12,42

60 m chłopców:

Finał A:
1. Kacper Barszczewski (SP 1 Olecko) 8,31 wynik eliminacji: 8,49
2. Dominik Witkowski (SP 2 Olecko) 8,50 -„- 8,50
3. Wojciech Klimaszewski (SP Wieliczki) 8,69 -„- 8,70
4. Sebastian Żukowski (SP 2 Olecko) 8,98 -„- 8,75
Finał B:
5. Jakub Jankowski (SP 1 Olecko) 8,66 -„- 9,08
6. Hubert Szrejder (SP Kowale Oleckie) 8,89 -„- 8,93
7. Norbert Jutkiewicz (SP Wieliczki) 8,92 -„- 8,88
8. Michał Putra (SP 4 Olecko) 9,08 -„- 8,98

9. Mateusz Truchel (SP Gąski) -„- 9,10
10. Jakub Wojnowski (SP 3 Olecko) -„- 9,34
11. Krystian Krotoszyński (SP Judziki) -„- 9,36
12. Krzysztof Godlewski (SP 3 Olecko) -„- 9,38
13. Robert Gąsiewski (SP Sokółki) -„- 9,47
14. Rafał Bednarski (SP Judziki) -„- 9,86
15. Bartosz Szymanowski (SP Kowale Oleckie) -„- 9,88
16. Jakub Wróblewski (SP 4 Olecko) -„- 9,93
17. Dominik Miłowicki (SP Babki Oleckie) -„- 10,08
18. Wiktor Garliński (SP Babki Oleckie) -„- 10,11
19. Robert Jasiński (SP Sokółki) -„- 10,16
20. Jakub Kalinowski (SP Gąski) -„- 10,59

2 okrążenia dziewcząt:

1. Nikola Piotrowska (SP 1 Olecko) 34,26
2. Joanna Zamojska (SP 3 Olecko) 34,97
3. Natalia Standowicz (SP Sokółki) 36,66
4. Oliwia Karpińska (SP Sokółki) 36,69
5. Klaudia Szczerbińska (SP Kowale Oleckie) 37,30
Julia Zięba (SP 1 Olecko) 37,30
7. Weronika Śniatkowska (SP Wieliczki) 38,08
8. Joanna Nalewajko (SP Wieliczki) 38,09
9. Nikola Tatarczuk (SP Gąski) 38,22
10. Klaudia Janiszewska (SP 3 Olecko) 39,10
11. Lena Szyłkiewicz (SP 4 Olecko) 39,36
12. Oliwia Golub (SP Gąski) 40,10
13. Julia Krynicka (SP Babki Oleckie) 40,38
14. Karolina Gabruś (SP 2 Olecko) 40,78
15. Maria Grzenda (SP Kowale Oleckie) 41,18
16. Julia Puchalska (SP 2 Olecko) 42,91
17. Maja Fiedorowicz (SP 4 Olecko) 43,24
18. Gabriela Giero (SP Babki Oleckie) 46,88

2 okrążenia chłopców:

1. Wojciech Klimaszewski (SP Wieliczki) 31,28
2. Konrad Bednarski (SP 4 Olecko) 34,14
3. Jakub Wojnowski (SP 3 Olecko) 34,41
4. Michał Tyczkowski (SP 1 Olecko) 34,42
5. Dominik Tylman (SP 1 Olecko) 35,58
6. Bartosz Hanc (SP Wieliczki) 35,81
7. Jakub Wróblewski (SP 4 Olecko) 36,38
8. Aleksander Rukść (SP 2 Olecko) 36,72
9. Bartosz Szymanowski (SP Kowale Oleckie) 37,72
10. Jakub Żmijewski (SP 3 Olecko) 38,38
11. Bartosz Topór (SP Gąski) 38,75
12. Kamil Borys (SP Sokółki) 39,31
13. Michał Ciołek (SP Kowale Oleckie) 39,51
14. Wojciech Szałkowski (SP 2 Olecko) 39,52
15. Wiktor Garlicki (SP Babki Oleckie) 39,86
16. Robert Jasiński (SP Sokółki) 40,26
17. Franciszek Statkiewicz (SP Babki Oleckie) 41,76

5 okrążeń dziewcząt:

1. Julia Opanowska (SP 3 Olecko) 1:52,81
2. Joanna Nalewajko (SP Wieliczki) 1:54,08
3. Katarzyna Kosa (SP Sokółki) 1:54,38
4. Natalia Tomczyk (SP 1 Olecko) 1:55,01
5. Klaudia Przekop (SP 4 Olecko) 1:55,78
6. Klaudia Wodarczyk (SP Kowale Oleckie) 2:02,68
7. Amelia Gajewska (SP 1 Olecko) 2:07,76
8. Martyna Kosińska (SP 3 Olecko) 2:07,78
9. Izabela Giczewska (SP 2 Olecko) 2:10,76
10. Dominika Piekarska (SP Wieliczki) 2:11,48
11. Klaudia Nowosadko (SP 2 Olecko) 2:32,26
DNF Olga Czeszkiewicz (SP 4 Olecko)

5 okrążeń chłopców:

1. Maksymilian Chodukiewicz (SP 1 Olecko) 1:40,66
2. Michał Grądzki (SP 1 Olecko) 1:45,52
3. Dominik Witkowski (SP 2 Olecko) 1:45,76
4. Julian Werstak (SP 3 Olecko) 1:46,98
5. Rafał Olenkiewicz (SP Wieliczki) 1:49,65
6. Krzysztof Godlewski (SP 3 Olecko) 1:50,38
7. Dominik Suchocki (SP 4 Olecko) 1:52,78
8. Patryk Karwel (SP 2 Olecko) 1:54,91
9. Bartosz Hanc (SP Wieliczki) 1:55,08
10. Dominik Miłowicki (SP Babki Oleckie) 1:55,58
11. Cezary Michałowski (SP Judziki) 1:57,60
12. Filip Ciołek (SP Kowale Oleckie) 1:57,69
13. Rafał Gulbierz (SP Kowale Oleckie) 1:59,00
14. Dawid Murzyn (SP Gąski) 2:00,40

rzut piłką 3kg dziewcząt:

1. Oliwia Przekop (SP Wieliczki) 8,30 m (II najlepsza próba–8,20 m)
2. Anna Kramarewicz (SP 1 Olecko) 8,30 m (II najlepsza próba–7,80 m)
3. Justyna Przekop (SP Wieliczki) 7,90 m
4. Patrycja Sowul (SP 3 Olecko) 7,30 m
5. Oliwia Paszkowska (SP Babki Oleckie) 6,70 m
6. Aleksandra Złotnik (SP 1 Olecko) 6,60 m (II najlepsza próba–6,50 m)
7. Gabriela Rutkowska (SP 1 Olecko) 6,60 m (II najlepsza próba–6,30 m)
8. Aleksandra Kubuj (SP Gąski) 6,60 m (II najlepsza próba–6,20 m)
9. Gabriela Bogdańska (SP 4 Olecko) 6,50 m (II najlepsza próba–6,40 m)
10. Maria Banach (SP 4 Olecko) 6,50 m (II najlepsza próba–6,20 m)
11. Ewelina Kaczanowska (SP Babki Oleckie) 6,40 m
12. Nikola Muskała (SP 2 Olecko) 6,20 m
13. Julia Usiał (SP Sokółki) 6,10 m
14. Anna Sitnikow (SP Kowale Oleckie) 5,20 m
15. Gabriela Domysławska (SP Judziki) 5,00 m
16. Julia Górcewicz (SP 2 Olecko) 4,90 m
17. Maja Kaczanowska (SP Gąski) 4,60 m

rzut piłką 4kg chłopców:

1. Kacper Barszczewski (SP 1 Olecko) 8,30 m
2. Dominik Zdancewicz (SP Wieliczki) 8,20 m
3. Maksymilian Chodukiewicz (SP 1 Olecko) 7,60 m
4. Norbert Jutkiewicz (SP Wieliczki) 7,30 m
5. Łukasz Masalski (SP 2 Olecko) 7,00 m (II najlepsza próba–6,90 m)
6. Mateusz Truchel (SP Gąski) 7,00 m (II najlepsza próba–6,80 m)
7. Mateusz Żukowski (SP 4 Olecko) 6,80 m
8. Cyprian Jórczyk (SP 3 Olecko) 6,60 m
9. Konrad Bednarski (SP 4 Olecko) 6,20 m
10. Konrad Kasprzyk (SP Kowale Oleckie) 5,80 m
11. Maciej Wasilewski (SP Gąski) 5,50 m
12. Bartosz Jarocki (SP Kowale Oleckie) 5,40 m
13. Miłosz Borowski (SP 2 Olecko) 5,30 m
14. Mateusz Łazarski (SP 3 Olecko) 4,80 m (II najlepsza próba–4,50 m)
15. Marcel Paszkowski (SP Babki Oleckie) 4,80 m (II najlepsza próba–4,30 m)
16. Norbert Burzyński (SP Babki Oleckie) 4,60 m
17. Łukasz Gałaszewski (SP Sokółki) 4,20 m
18. Kamil Borys (SP Sokółki) 4,00 m
19. Kacper Kukowski (SP Judziki) 3,60 m

skok w dal z miejsca dziewcząt:

1. Olga Czeszkiewicz (SP 4 Olecko) 2,12 m
2. Nikola Piotrowska (SP 1 Olecko) 2,04 m
3. Martyna Kosińska (SP 3 Olecko) 1,93 m
4. Natalia Tomczyk (SP 1 Olecko) 1,86 m (II najlepsza próba–1,75 m)
5. Maja Dowejko (SP Babki Oleckie) 1,86 m (II najlepsza próba–1,72 m)
6. Weronika Kulik (SP 4 Olecko) 1,84 m
7. Izabela Giczewska (SP 2 Olecko) 1,81 m
8. Karolina Kiriaka (SP 3 Olecko) 1,79 m
9. Monika Modrakowska (SP Kowale Oleckie) 1,76 m
10. Oliwia Gontar (SP Sokółki) 1,70 m
11. Magdalena Kukowska (SP Wieliczki) 1,67 m
12. Wiktoria Sienica (SP 2 Olecko) 1,64 m (II najlepsza próba–1,60 m)
13. Martyna Panek (SP Sokółki) 1,64 m (II najlepsza próba–X)
14. Zuzanna Stypułkowska (SP Judziki) 1,62 m
15. Ewelina Kaczanowska (SP Babki Oleckie) 1,58 m
16. Dominika Piekarska (SP Wieliczki) 1,42 m

skok w dal z miejsca chłopców:

1. Michał Putra (SP 4 Olecko) 2,21 m
2. Robert Gąsiewski (SP Sokółki) 2,19 m
3. Kacper Dzwonkowski (SP Wieliczki) 2,16 m
4. Piotr Saliński (SP 1 Olecko) 2,13 m
5. Maciej Popławski (SP Kowale Oleckie) 2,12 m
6. Igor Sieniawski (SP 3 Olecko) 2,07 m
7. Rafał Olenkiewicz (SP Wieliczki) 1,97 m (II najlepsza próba–1,89 m)
8. Karol Złotnik (SP 2 Olecko) 1,97 m (II najlepsza próba–1,85 m)
9. Jakub Jankowski (SP 1 Olecko) 1,92 m (II najlepsza próba–1,90 m)
10. Filip Ciołek (SP Kowale Oleckie) 1,92 m (II najlepsza próba–1,89 m)
11. Igor Szejnoga (SP 2 Olecko) 1,91 m
12. Filip Nowel (SP 3 Olecko) 1,90 m
13. Krystian Krotoszyński (SP Judziki) 1,74 m
14. Marcel Paszkowski (SP 1 Olecko) 1,73 m
15. Kornel Jaszczerzewski (SP Babki Oleckie) 1,71 m
16. Jakub Sawicki (SP Gąski) 1,53 m
17. Kamil Borys (SP Sokółki) 1,51 m
18. Adrian Ruszkiewicz (SP Gąski) 1,28 m

skok wzwyż dziewcząt:

1. Maja Zielińska (SP 1 Olecko) 1,32 m
2. Joanna Zamojska (SP 3 Olecko) 1,30 m
3. Oliwia Sadkowska (SP Babki Oleckie) 1,18 m
4. Julia Górcewicz (SP 2 Olecko) 1,16 m
5. Maja Dowejko (SP Babki Oleckie) 1,14 m
6. Monika Moprakowska (SP Kowale Oleckie) 1,12 m
7. Angelika Drejer (SP Wieliczki) 1,10 m
8. Julia Opanowska (SP 3 Olecko) 1,08 m
Magdalena Radaszkiewicz (SP 2 Olecko) 1,08 m
10. Magdalena Kukowska (SP Wieliczki) 1,05 m
11. Amelia Gajewska (SP 1 Olecko) 1,00 m
Anna Sitnikow (SP Kowale Oleckie) X
Anna Walencewicz (SP Gąski) X

skok wzwyż chłopców:

1. Kacper Dzwonkowski (SP Wieliczki) 1,26 m
2. Dominik Zawadzki (SP 1 Olecko) 1,24 m
3. Bartosz Topór (SP Gąski) 1,23 m
4. Kacper Majewski (SP Gąski) 1,22 m
5. Dominik Zdancewicz (SP Wieliczki) 1,22 m (w II próbie)
6. Karol Złotnik (SP 2 Olecko) 1,19 m
Igor Szejnoga (SP 2 Olecko) 1,19 m
8. Franciszek Statkiewicz (SP Babki Oleckie) 1,19 m (w III próbie)
9. Hubert Szrejder (SP Kowale Oleckie) 1,09 m
Maciej Popławski (SP Kowale Oleckie) 1,09 m
Cyprian Jórczyk (SP 3 Olecko) 1,09 m
Igor Sieniawski (SP 3 Olecko) 1,09 m
Kornel Jaszczerzewski (SP Babki Oleckie) 1,09 m
14. Bartosz Gierak (SP 1 Olecko) 1,09 m (w II próbie)

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia dziewcząt:

1. SP 1 Olecko 2:25,74
2. SP 3 Olecko 2:30,18
3. SP Wieliczki 2:38,27
4. SP Babki Oleckie 2:40,43
5. SP 4 Olecko 2:44,36
6. SP 2 Olecko 2:46,46
7. SP Judziki 2:57,85

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia chłopców:

1. SP Wieliczki 2:12,29
2. SP 1 Olecko 2:12,97
3. SP 4 Olecko 2:25,96
4. SP 2 Olecko 2:26,66
5. SP 3 Olecko 2:28,46
6. SP Judziki 2:40,10
7. SP Babki Oleckie 2:46,00

klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. SP 1 Olecko 77,5 pkt.
2. SP 3 Olecko 59,5 pkt.
3. SP Wieliczki 45 pkt.
4. SP Babki Oleckie 28 pkt.
5. SP 4 Olecko 27 pkt.
6. SP Sokółki 21 pkt.
7. SP 2 Olecko 20,5 pkt.
8. SP Kowale Oleckie 10,5 pkt.
9. SP Judziki 4 pkt.
10. SP Gąski 1 pkt.

klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. SP 1 Olecko 79 pkt.
2. SP Wieliczki 75 pkt.
3. SP 2 Olecko 40 pkt.
4. SP 4 Olecko 35 pkt.
5. SP 3 Olecko 26 pkt.
6. SP Gąski 14 pkt.
7. SP Sokółki 7 pkt.
8. SP Kowale Oleckie 7 pkt.
9. SP Judziki 6 pkt.
10. SP Babki Oleckie 5 pkt.


Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku.

Szczegóły »
KOMUNIKATKOMUNIKAT
(2020-03-12)



W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia zarażeń koronawirusem, najbliższe imprezy są odwołane w zaplanowanych terminach. O nowych będziemy informować na bieżąco.

Szczegóły »
OTYLIADA’2020 PRZEŁOŻONA NA PAŹDZIERNIKOTYLIADA’2020 PRZEŁOŻONA NA PAŹDZIERNIK
(2020-03-11)

OTYLIADA’2020 PRZEŁOŻONA NA PAŹDZIERNIK



Zaplanowany na noc z 14 na 15 marca VII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA’2020 zostaje przesunięty na październik br. Zmiana terminu, największej imprezy pływackiej w Polsce, podyktowana jest bezpieczeństwem uczestników, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
OTYLIADA od początku jest przedsięwzięciem promującym zdrowy, aktywny styl życia. Dlatego już definicji tej imprezy, nie możemy narażać jej uczestników na zarażenie się wirusem COVID-19. Do zmiany terminu maratonu zostaliśmy też zobligowani decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, a także zakazami administracyjnymi organizacji OTYLIADY’2020, którymi objęto już kilkanaście basenów.

W najbliższych dniach poinformujemy o nowej dacie maratonu. Oczywiście wszystkie zapisane już osoby, zostaną automatycznie przepisane na nowy termin.



Szczegóły »
UWAGA UWAGA UWAGAUWAGA UWAGA UWAGA
(2020-03-11)

UWAGA UWAGA UWAGA

Szczegóły »
WIOSENNY TURNIEJ SIATKÓWKI MŁODZICZKI - 2005 i młodszeWIOSENNY TURNIEJ SIATKÓWKI MŁODZICZKI - 2005 i młodsze
(2020-03-09)

WIOSENNY TURNIEJ SIATKÓWKI
MŁODZICZKI - 2005 i młodsze
28.03.2020 (sobota)
godz.10.00

Szczegóły »
II RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020” Olecko, 29.02.2020r. PŁYWALNIA „Lega” OleckoII RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020” Olecko, 29.02.2020r. PŁYWALNIA „Lega” Olecko
(2020-03-02)

KOMUNIKAT KOŃCOWY

II RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020”
Olecko, 29.02.2020r.
PŁYWALNIA „Lega” Olecko



WYNIKI:

2012-2013r.
Styl dowolny 25m
1. Liliana Wasilewska – 37,52


2010-2011r.
Styl dowolny 50m dz.
1. Izabela Ćwirko - 43,50

Styl dowolny 50m chł.
1. Filip Żurawlew - 40,56

2008-2009r.
Styl dowolny 50m dz.
1. Amelia Gajewska – 35,86


2010-2011r.
Styl grzbietowy 50m dz.
1. Izabela Ćwirko – 50,62

Styl grzbietowy 50m chł.
1. Filip Żurawlew – 48,08

2008-2009r.
Styl grzbietowy 50m dz.
1. Amelia Gajewska – 41,59










KLASYFIKACJA PO II RUNDZIE



2012-2013r.
1. Liliana Wasilewska – 40pkt.

2010-2011r. - dz.
1. Izabela Ćwirko – 80pkt.

2010-2011r. – chł.
1. Filip Żurawlew – 80pkt.

2008-2009r. – dz.
1. Amelia Gajewska – 78pkt.
2. Nina Szyłkiewicz – 40pkt.
3. Zofia Łapucka – 37pkt.

2008-2009r. – chł.
1. Piotr Witkowski – 40pkt.


2005-2007r.
1. Igor Wieloch – 40 pkt.
2. Michał Matyjewicz – 39pkt.
Bartosz Czerwiński – 39pkt.
3. Michał Stankiewicz – 36pkt.
4. Rafał Życzkowski – 34pkt.

2001-2004r.
1. Filip Szmyt – 40pkt.




Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Czerwiec» «2020 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
BANERY


Ok System

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Aktualne promocje w HALI LEGA

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL