Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 165 »
KURS NA RATOWNIKA WOPR I RATOWNIKA WODNEGOKURS NA RATOWNIKA WOPR I RATOWNIKA WODNEGO
(2020-01-15)

KURS NA RATOWNIKA WOPR I RATOWNIKA WODNEGO
20.01.2020
GODZ. 14.00
KOSZT 1000 PLN
KONTAKT 503 155 949 MACIEK

Szczegóły »
Mistrzostwa Regionu III W-M SZS Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopcówMistrzostwa Regionu III W-M SZS Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców
(2020-01-15)

Komunikat końcowy
Mistrzostw Regionu III W-M SZS
Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Termin i miejsce: 14.01.2020r., hala „Lega” w Olecku.
Organizator: MOSiR Olecko.


Do zawodów zgłosiły się:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku i Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku.
W ostatniej chwili wycofała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mikołajkach.


Wyniki:

SP 1 Olecko – SP Rozogi 26:13

SP Rozogi – SP 7 Ełk 13:4

SP 1 Olecko – SP 7 Ełk 17:2


Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP 1 Olecko 6 pkt. 43:15

II miejsce SP Rozogi 3 pkt. 26:30

III miejsce SP 7 Ełk 0 pkt. 6:30


Składy drużyn:

SP 1 Olecko: Kacper Barszczewski, Tymon Ciechanowski, Bartosz Stachelek, Szymon Muszyński, Igor Dąbrowski, Olaf Rynkiewicz, Michał Tyczkowski, Dominik Tylman, Maksymilian Chodukiewicz, Antoni Orzechowski (nauczyciel: M. Mularczyk).

SP 7 Ełk: Filip Czajka, Gracjan Doliwa, Igor Kindrat, Oskar Kłos, Krystian Krawiec, Kamil Kuciński, Jakub Markiewicz, Dominik Milewski, Sebastian Rencewicz, Adam Szczech, Rafał Świderski, Michał Witanowski, Jan Zaniewski (nauczyciel: A. Dadura).

SP Rozogi: Łukasz Bałdyga, Przemysław Białobrzewski, Kacper Borkowski, Miłosz Bubrowiecki, Mateusz Drózd, Jakub Gotlib, Paweł Kręciewski, Szymon Pogorzelski, Seweryn Sypiański, Bartosz Trzciński (nauczyciel: M. Gotlib).



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
FERIE Z MOSIRem 2020FERIE Z MOSIRem 2020
(2020-01-14)

PLAN ZAJĘĆ

Szczegóły »
Mistrzostwa Regionu III W-M SZS Licealiada w piłce ręcznej dziewczątMistrzostwa Regionu III W-M SZS Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt
(2020-01-14)

Komunikat końcowy
Mistrzostw Regionu III W-M SZS
Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

Termin i miejsce: 13.01.2020r., hala „Lega” w Olecku.
Organizatorzy: MOSiR Olecko.


Do zawodów zgłosiły się:
Zespół Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie, I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku, I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie i I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku.


Wyniki:

I LO Olecko – I LO Giżycko 8:6
I LO Mrągowo – ZS 2 Szczytno 16:4
I LO Olecko – I LO Mrągowo 7:11
I LO Giżycko – ZS 2 Szczytno 9:4
I LO Olecko – ZS 2 Szczytno 16:2
I LO Giżycko – I LO Mrągowo 1:10


Klasyfikacja końcowa:

I miejsce I LO Mrągowo
II miejsce I LO Olecko
III miejsce I LO Giżycko
IV miejsce ZS 2 Szczytno


Składy drużyn:

I LO Mrągowo: Laura Banach, Maja Cichowska, Daria Książek, Maja Matwiejczuk, Maja Rudzińska, Dominika Sawicka, Sara Siwik, Gabriela Szymanowska, Natalia Szymańska, Zuzanna Zapadka, Wiktoria Żbikowska (nauczyciel Łukasz Gawliński).

I LO Olecko: Kinga Kuklińska, Weronika Smyk, Magdalena Muster, Klaudia Jackiewicz, Julia Siemiaszko, Julia Sidorowicz, Kinga Czerwińska, Katarzyna Przeździecka, Gabriela Jeglińska, Katarzyna Mrozowska, Gabriela Fiertek (nauczyciel: Robert Smyk).

I LO Giżycko: Julia Domalewska, Angelika Kamińska, Ewa Matusiak, Angelika Piekarska, Anastazja Pieńkosz, Aleksandra Warda, Adrianna Wierciszewska, Julia Więckowska, Maja Wołodkiewicz, Natalia Zalewska (nauczyciel: Jarosław Krajewski).

ZS 2 Szczytno: Anna Bojanowska, Joanna Chorąży, Natalia Czestowska, Natalia Kargowska, Kornelia Kostrzewa, Zuzanna Lis, Alicja Mróz, Weronika Paćkowska, Dorota Pajewska, Natalia Piórkowska, Aleksandra Rosińska, Nikola Stań, Anna Turek, Daria Zadrożna, Oliwia Zołud (nauczyciel: Jarosław Drózd).



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
I RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020” Olecko, 11.01.2020r. PŁYWALNIA „Lega” OleckoI RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020” Olecko, 11.01.2020r. PŁYWALNIA „Lega” Olecko
(2020-01-14)

KOMUNIKAT KOŃCOWY

I RUNDA OLECKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ „2020”
Olecko, 11.01.2020r.
PŁYWALNIA „Lega” Olecko



WYNIKI:

2012-2013r.
Styl dowolny 25m
1. Liliana Wasilewska - 28,90


2010-2011r.
Styl dowolny 50m dz.
1. Izabela Ćwirko - 41,14

Styl dowolny 50m chł.
1. Filip Żurawlew - 40,97

2008-2009r.
Styl dowolny 50m dz.
1. Nina Szyłkiewicz – 35,82
2. Amelia Gajewska – 36,20
3. Zofia Łapucka – 53,03

Styl dowolny 50m chł.
1. Piotr Witkowski – 38,20

2005-2007r.
Styl dowolny 50m chł.
1. Michał Matyjewicz – 30,59
2. Bartosz Czerwiński – 32,27
3. Rafał Życzkowski – 32,52

2008-2009r.
Styl klasyczny 50m dz.
1. Zofia Łapucka – 1:05,80


2005-2007r.
Styl klasyczny 50m chł.
1. Bartosz Czerwiński – 42,22



2010-2011r.
Styl grzbietowy 50m chł.
1. Filip Żurawlew – 48,38

2008-2009r.
Styl grzbietowy 50m dz.
1. Amelia Gajewska – 41,88

2005-2007r.
Styl grzbietowy 50m chł.
1. Michał Stankiewicz – 42,40


2001-2004r.
Styl grzbietowy 50m chł.
1. Filip Szmyt – 36,10


2005-2007r.
Styl motylkowy 50m chł.
1. Igor Wieloch – 34,76


2010-2011r.
Styl dowolny 100m dz.
1. Izabela Ćwirko – 1:42,72


2008-2009r.
Styl dowolny 100m dz.
1. Nina Szyłkiewicz – 1:25,46


2008-2009r.
Styl dowolny 100m chł.
1. Piotr Witkowski – 1:28,39


2005-2007r.
Styl dowolny 100m chł.
1. Igor Wieloch – 1:08,69
2. Michał Matyjewicz – 1:11,34
3. Rafał Życzkowski – 1:24,83
4. Michał Stankiewicz – 1:27,72
2001-2004r.
Styl dowolny 100m chł.
1. Filip Szmyt – 1:08,58



KLASYFIKACJA PO I RUNDZIE



2012-2013r.
1. Liliana Wasilewska – 20pkt.

2010-2011r. - dz.
1. Izabela Ćwirko – 40pkt.

2010-2011r. – chł.
1. Filip Żurawlew – 40pkt.

2008-2009r. – dz.
1. Nina Szyłkiewicz – 40pkt.
2. Amelia Gajewska – 38pkt.
3. Zofia Łapucka – 37pkt.

2008-2009r. – chł.
1. Piotr Witkowski – 40pkt.


2005-2007r.
1. Igor Wieloch – 40 pkt.
2. Michał Matyjewicz – 39pkt.
Bartosz Czerwiński – 39pkt.
3. Michał Stankiewicz – 36pkt.
4. Rafał Życzkowski – 34pkt.

2001-2004r.
1. Filip Szmyt – 40pkt.

Szczegóły »
UWAGAUWAGA
(2020-01-10)

W Dniu 11.01.2020 od godz.10.30 do godz.12.00 Pływalnia i SPA nieczynne z powodu zawodów.
Przepraszamy.

Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Styczeń» «2020 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Aktywne formy ruchu

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Aktualne promocje w HALI LEGA

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Ok System

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL