Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 158 »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej CMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej C
(2019-11-22)

28.11.2019 (czwartek)
godz.10.00
Hala Lega
Mistrzostwa Rejonu VI W-M
Szkolnego Związku Sportowego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Ręcznej Chłopców

Szczegóły »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej ChłopcówMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców
(2019-11-22)

27.11.2019 (środa)
godz.10.00
Hala Lega
Mistrzostwa Rejonu VI W-M
Szkolnego Związku Sportowego
Igrzyska Dzieci
w Piłce Ręcznej Chłopców

Szczegóły »
Mistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej DMistrzostwa Rejonu VI W-M Szkolnego Związku Sportowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej D
(2019-11-22)

26.11.2019 (wtorek)
godz.10.00
Hala Lega
Mistrzostwa Rejonu VI W-M
Szkolnego Związku Sportowego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Szczegóły »
LICEALIADA PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA – 18.11.2019r. „Moje Boisko Orlik”LICEALIADA PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA – 18.11.2019r. „Moje Boisko Orlik”
(2019-11-19)

LICEALIADA
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA – 18.11.2019r.
„Moje Boisko Orlik”
Boisko Orlik przy I LO w Olecku

WYNIKI:

ZSLiZ Olecko - ZSKŚiA Giżycko 2:24
ZSKŚiA Giżycko - I LO Olecko 11:11(k.0:3)
ZSLiZ Olecko - I LO Olecko 7:22

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce I LO Olecko – 5 pkt.
II miejsce ZSKŚiA Giżycko – 4pkt.
III miejsce ZSLiZ Olecko – 0pkt.

SKŁAD DRUŻYN:
I LO Olecko : Kinga Kuklińska, Weronika Smyk, Magdalena Muster, Klaudia Jackiewicz, Julia Siemaszko, Julia Sidorowicz, Kinga Czerwińska, Katarzyna Przeździecka, Gabriela Jeglińska, Katarzyna Mrozowska, Gabriela Wiertek. Opiekun: Robert Smyk.
ZSKŚiA Giżycko : Patrycja Bekalska, Zuzanna Stomska, Aleksandra Górynowicz-Fundichely, Zuzanna Waszczuk, Klaudia Sokalska, Oliwia Nowakowska, Julia Kalinowska, Julia Pisowłocka, Zuzanna Ciż, Dobrosława Jachimowicz, Ewa Szydłowska, Weronika Kalinowska. Opiekun: Sylwester Choiński.
ZSLiZ Olecko : Joanna Kozłowska, Klaudia Jankowska, Aleksandra Sędziaka, Oliwia Drejer, Weronika Olszewska, Emilia Klimowicz, Milena Olfier, Kinga Sadowska, Kinga Iwanicka. Opiekun: Bartosz Tomczyk.

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Szczegóły »
Szaleństwo na WODNYM TORZE WIBITSzaleństwo na WODNYM TORZE WIBIT
(2019-11-19)

Po raz kolejny zapraszamy na wodne szaleństwo na WODNYM TORZE WIBIT. Będzie on dostępny w dniach od 6 do 8 grudnia 2019 r.

Szczegóły »
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców.Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców.
(2019-11-14)

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS
Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców.

Termin i miejsce: 14.11.2019r., hala Lega w Olecku.
Organizator: MOSiR Olecko.
Sędziowie: Robert Markowski, Mariusz Makal i Paweł Maksimowicz.

Do zawodów zgłosiły się następujące drużyny:
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Olecku, Szkoła Podstawowa w Gąskach, Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich, Szkoła Podstawowa w Judzikach i Szkoła Podstawowa w Wieliczkach.

Zespoły podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym” wyłaniając półfinalistów, a następnie rozegrano mecz o trzecie miejsce i mecz finałowy.

Wyniki:
Grupa A: Grupa B:
SP Wieliczki – SP Gąski 4:0
SP 1 Olecko – SP 3 Olecko 2:0
SP Babki Oleckie – SP Judziki 1:0
SP 3 Olecko – SP 2 Olecko 3:1
SP Wieliczki – SP Babki Oleckie 7:0
SP 1 Olecko – SP 2 Olecko 9:0
SP Gąski – SP Judziki 7:0
SP Wieliczki – SP Judziki 8:0
SP Gąski – SP Babki Oleckie 4:1

Półfinały:
SP Wieliczki – SP 3 Olecko 6:0
SP 1 Olecko – SP Gąski 1:0

Mecz o 3 miejsce:
SP 3 Olecko – SP Gąski 0:5

Finał:
SP Wieliczki – SP 1 Olecko 3:0

Kolejność końcowa:
1. SP Wieliczki
2. SP 1 Olecko
3. SP Gąski
4. SP 3 Olecko
5. SP Babki Olecko
6. SP 2 Olecko
7. SP Judziki

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Olecku. W zawodach uczestniczyło 70 zawodników.

Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Grudzień» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Akceptujemy karty FitProfit

Ok System

Regionalony Portal Informacyjny

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Europejskie Miasto Sportu

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Aktywne formy ruchu

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL