Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 165 »
XV Noworoczny Turniej Tenisa ZiemnegoXV Noworoczny Turniej Tenisa Ziemnego
(2019-12-18)

XV Noworoczny Turniej Tenisa Ziemnego
01.01.2020
godz. 12.00
Hala Lega

Szczegóły »
Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziew i chł Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziew i chł
(2019-12-18)

Komunikat końcowy
Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M SZS
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Termin i miejsce: 17.12.2019r., hala „Lega” w Olecku.
Organizatorzy: MOSiR Olecko.

Do zawodów zgłosiły się:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach, Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Korczaka w Giżycku i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku.

WYNIKI:

SP 7 Giżycko – SP Rozogi 11:6
SP 3 Olecko – SP Piecki 24:4
SP 7 Giżycko – SP 3 Olecko 5:15
SP Rozogi – SP Piecki 9:6
SP 7 Giżycko – SP Piecki 14:6
SP Rozogi – SP 3 Olecko 5:9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce SP 3 Olecko 9 pkt. 48:14
II miejsce SP 7 Giżycko 6 pkt. 30:27
III miejsce SP Rozogi 3 pkt. 20:26
IV miejsce SP Piecki 0 pkt. 16:47

Składy drużyn:
SP 3 Olecko: Weronika Trajgiel, Oliwia Sobczak, Maja Jeglińska, Zofia Prusko, Dominika Kosakowska, Wiktoria Jackiewicz, Anna Kramkowska, Weronika Żurawska, Martyna Parafinowicz, Maja Karbasz, Weronika Wiszniewska, Natalia Mruszczyk, Kinga Słabkowska (nauczyciel Dariusz Dźwilewski).
SP 7 Giżycko: Dominika Chełkowska, Patrycja Flis, Aleksandra Kulesza, Gabriela Muskała, Zofia Niemiec, Natalia Wikieł, Katarzyna Styrańczak, Amelia Wiszowata, Maja Zawadka, Alicja Żukowska, Martyna Żukowska, Milena Buśko, Amelia Połojańska (nauczyciel Sławomir Treszczyński).
SP Rozogi: Aleksandra Gibert, Zuzanna Górska, Julita Grądzik, Kinga Kaczmarczyk, Aleksandra Kołodziejczyk, Nikola Kompa, Julia Krysiak, Wiktoria Łukowska, Kornelia Przybyłowska, Amelia Wensierska, Agata Wiśniewska, Oliwia Zyśk (nauczyciel Mirosław Gotlib).
SP Piecki: Amelia Brunow, Nikola Brunow, Julia Bzura, Aleksandra Florek, Zuzanna Jasinowicz, Patrycja Jurczyk, Eliza Kaczyńska, Łucja Kulig, Oliwia Pazik, Klaudia Zając (nauczyciel Aneta Cieśniewska).


Komunikat końcowy
Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M SZS
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Termin i miejsce: 17.12.2019r., hala „Lega” w Olecku.
Organizatorzy: MOSiR Olecko.


Do zawodów zgłosiły się:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach, Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Korczaka w Giżycku i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku.
Szkoła Podstawowa w Pasymiu w ostatniej chwili zrezygnowała z turnieju.


WYNIKI:

SP 3 Olecko – SP 7 Giżycko 23:9
SP 7 Giżycko – SP Rozogi 7:15
SP 3 Olecko – SP Rozogi 19:13

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce SP 3 Olecko 6 pkt. 42:22
II miejsce SP Rozogi 3 pkt. 28:26
III miejsce SP 7 Giżycko 0 pkt. 16:38


Składy drużyn:

SP 3 Olecko: Kacper Łapiński, Konrad Jachimczuk, Maciej Wądołowski, Brajan Szczecina, Jędrzej Żukowski, Dawid Kosiński, Igor Woroniecki, Piotr Waszkiewicz, Wiktor Żenda, Wojciech Sadowski (nauczyciel Artur Szarnecki).

SP Rozogi: Kacper Gądek, Łukasz Gądek, Karol Polańczuk, Wiktor Prusik, Szymon Pszczółkowski, Norbert Stolarczyk, Igor Szydlik, Bartosz Turek, Hubert Warych, Piotr Zapert, Zdunek Stanisław (nauczyciel Wioletta Żylińska-Zyśk).

SP 7 Giżycko: Jakub Abramowicz, Mateusz Romejko, Maksymilian Ostrowski, Kamil Podbereźny, Aleksy Krupa, Gabriel Wajszczuk, Dobromir Dębiec, Mateusz Ostrowski, Julian Pawlik, Bartosz Pudłowski (nauczyciel Jarosław Jóźwik).



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
GODZINY  PRACY  HALI  „LEGA” W  DNI  ŚWIĄTECZNE 2019/202GODZINY PRACY HALI „LEGA” W DNI ŚWIĄTECZNE 2019/202
(2019-12-17)

GODZINY PRACY HALI „LEGA” W DNI ŚWIĄTECZNE 2019/202

Szczegóły »
Komunikat końcowy Wojewódzkich Indywidualnych Zawodów Wspinaczkowych Warmińsko-Mazurskiego SzkolnegoKomunikat końcowy Wojewódzkich Indywidualnych Zawodów Wspinaczkowych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego
(2019-12-17)

Komunikat końcowy
Wojewódzkich Indywidualnych Zawodów Wspinaczkowych
Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego
dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady

Termin i miejsce: 16.12.2019r., Ścianka wspinaczkowa MOSiR w Olecku.
Organizator: MOSiR Olecko.


Wyniki:

Igrzyska Dzieci – dziewczęta rocznik 2009 i młodsi:
1. Nicole Pandora SP 1 Olecko
2. Amelia Karpiuk SP 1 Olecko
3. Zuzanna Ropel SP 3 Olecko
4. Michalina Wyszomirska SP 3 Olecko
5. Gabriela Kruszniewska SP 2 Olecko

Igrzyska Dzieci – chłopcy rocznik 2009 i młodsi:
1. Austin Zackiewicz SP 2 Olecko
2. Ksawery Zabłocki SP 2 Olecko
3. Fabian Sobieraj SP Babki Oleckie
4. Kamil Smokowski SP 3 Olecko
5. Aleksander Szałkowski SP 2 Olecko
6. Jakub Kusiuk SP 3 Olecko

Igrzyska Dzieci – dziewczęta rocznik 2007-2008:
1. Veronica Pandora SP 1 Olecko
2. Maja Dowejko SP Babki Oleckie
3. Natalia Sadłowska SP 1 Olecko
4. Gabriela Giero SP Babki Oleckie
5. Patrycja Gawryś SP Babki Oleckie
Julia Makowska SP 3 Olecko
Zofia Zaborowska SP 3 Olecko

Igrzyska Dzieci – chłopcy rocznik 2007-2008:
1. Kornel Jaszczerzewski SP Babki Oleckie
2. Jakub Żmijewski SP 3 Olecko
3. Jakub Mruszczyk SP 3 Olecko
4. Szymon Chajęcki SP 3 Olecko

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta rocznik 2005-2006:
1. Dominika Kosakowska SP 3 Olecko

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy rocznik 2005-2006:
1. Dominik Rekuć SP Babki Oleckie
2. Bartosz Gdak SP 3 Olecko

Licealiada – dziewczęta rocznik 2000 i młodsi:
1. Natalia Hatalska – I LO Olecko
2. Ewa Łapucka – I LO Olecko

Licealiada – chłopcy rocznik 2000 i młodsi:
1. Bartosz Gdak – I LO Olecko



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
OFERTA SPECJALNAOFERTA SPECJALNA
(2019-12-16)

Nie Masz Pomysłu Na Świąteczny Prezent
Kup Dla Swoich Bliskich
Bon Świąteczny Na Nasze Atrakcje

Szczegóły »
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO  SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO  W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU D
(2019-12-16)


KOMUNIKAT KOŃCOWY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO
W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
IGRZYSK DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADY
FINAŁ – 13.12.2019 OLECKO


WYNIKI:

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m klasyczny
1. Alicja Wasilewska (SP10 Olsztyn) - 16,95s
2. Antonina Żuchowska (SP2 Olsztyn) - 18,51s
3. Łucja Gorzoch (SP3 Ełk) - 18,97s
4. Klaudia Synowiec (SP1 Pisz) - 19,23s
5. Joanna Przybyszewska (SP2 Olsztyn) - 19,51s
6. Maria Cyglicka (SP10 Olsztyn) - 19,69s
7. Amelia Węgrecka (SP3 Stare Miasto) - 21,40s
8. Pola Cholewicka (SP4 Ełk) - 21,94s
9. Julia Żynda (SP3 Gołdap) - 21,95s
10. Maja Juchniewicz (SP Wilkasy) - 22,28s
11. Roksana Puchalska (SP3 Gołdap) - 22,37s
12. Martyna Kaszkiel (SP1 Olecko) - 23,73s
13. Karolina Maczyszyn (SP4 Giżycko) - 24,14s
14. Julia Żyndul (SP4 Giżycko) - 24,90s
15. Maja Pietnoczka ( SP7 Giżycko) - 27,05s
16. Maja Kaziak (SP4 Giżycko) - 28,54s
17. Maja Brzezińska (SP3 Gołdap) - 29,19s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m klasyczny
1. Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (SP2 Olsztyn) - 17,67s
2. Jan Suchocki (SP10 Olsztyn) - 18,19s
3. Krystian Kluziak (SP2 Olsztyn) - 19,88s
4. Antoni Kisielewski (SP3 Gołdap) - 21,25s
5. Filip Leszczyński(SP3 Dobre Miasto) - 21,44s
6. Olaf Truszkowski (SP3 Ełk) - 21,56s
7. Mateusz Sylwestrzak (SP4 Giżycko) - 21,59s
8. Tobiasz Sierotko (SP4 Ełk) - 22,50s
9. Kacper Stambłowski (SP3 Ełk) - 23,44s
10. Paweł Jurewicz (SP5 Ełk) - 23,48s
11. Piotr Cenacewicz (SP3 Dobre Miasto) - 23,59s
12. Seweryn Gawecki (SP5 Ełk) - 25,40s
13. Igor Bełbot (SP Wilkasy) - 27,16s
14. Dawid Orłowski (SP7 Giżycko) - 27,26s
15. Daniel Rusiecki (SP7 Giżycko) - 28,63s

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m grzbietowy
1. Kinga Paszkowska (SP3 Ełk) - 17,50s
2. Agata Roczeń (SP3 Gołdap) - 17,76s
3. Maja Gregorczyk (SP2 Olsztyn) - 17,97s
4. Zuzanna Urbańska (SP2 Olsztyn) - 17,99s
5. Wiktoria Adamczyk (SP10 Olsztyn) - 18,03s
6. Zuzanna Babińska (SP3 Ełk) - 19,81s
7. Wiktoria Kamińska (SP7 Giżycko) - 22,40s
8. Natalia Gałązka (SP Wilkasy) - 23,00s
9. Zofia Ignaszak (SP4 Ełk) - 23,08s
10. Maja Kucharska (SP4 Ełk) - 24,02s
11. Malwina Muszyńska (SP1 Olecko) - 24,92s
12. Maja Kozłowska (SP Wilkasy) - 26,54s
13. Oliwia Stomska (SP7 Giżycko) - 26,81s
14. Julia Turlińska (SP4 Giżycko) - 28,94s


Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m grzbietowy
1. Wolfgang Gebauer (SP10 Olsztyn) - 18,40s
2. Kryspin Gołąb (SP2 Olsztyn) - 18,58s
3. Oskar Kozłowski (SP3 Gołdap) - 18,92s
4. Bartosz Walasiewicz (SP4 Giżycko) - 19,76s
5. Tomasz Kislowski (SP5 Ełk) - 20,17s
6. Patryk Sikorski (SP3 Ełk) - 21,38s
7. Szymon Warecha (SP4 Ełk) - 21,93s
8. Alan Pińczak (SP3 Ełk) - 22,98s
9. Tymon Śnieżyński (SP1 Olecko) - 23,69s
10. Jacek Szydłowski (SP Wilkasy) - 27,12s
11. Michał Ostrzyński (SP7 Giżycko) - 27,63s
12. Bartosz Gierak (SP1 Olecko) - 27,72s
13. Jan Zera (SP10 Olsztyn) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m dowolny
1. Amelia Szymańska (SP3 Ełk) - 13,68s
2. Monika Dziuba (SP10 Olsztyn) - 14,52s
3. Dominika Kraszewska (SP10 Olsztyn) - 14,80s
4. Michalina Musiał (SP2 Olsztyn) - 15,33s
5. Nina Szyłkiewicz (SP1 Olecko) - 15,60s
6. Amelia Gajewska (SP1 Olecko) - 15,77s
7. Aniela Gzik (SP3 Dobre Miasto) - 16,07s
8. Inga Naszkiewicz (SP3 Gołdap) - 16,29s
9. Milena Sierota (SP3 Dobre Miasto) - 16,72s
10. Maja Piwońska (SP4 Ełk) - 16,84s
11. Amelia Jaszczur (SP1 Pisz) - 17,04s
12. Kinga Dmochowska (SP3 Gołdap) - 17,06s
13. Aleksandra Skrodzka (SP1 Pisz) - 17,15s
14. Maja Szwejk (SP4 Giżycko) - 17,45s
15. Oliwia Czarnecka (SP3 Dobre Miasto) - 17,69s
16. Oliwia Gąska (SP3 Dobre Miasto) - 17,97s
17. Gabriela Mikoś (SP3 Ełk) - 18,15s
18. Lena Bełbot (SP7 Giżycko) - 18,22s
19. Oliwia Łatacz (SP7 Giżycko) - 19,41s
20. Maria Fejfer (SP Wilkasy) - 20,92s
21. Weronika Kowalewska (SP1 Pisz)- 21,75s
22. Aleksandra Szmigiel (SP1 Pisz) - 22,04s
23. Natalia Szymańczyk (SP4 Ełk) - 22,46s
24. Ewa Fabisiak (SP Wilkasy) - 23,61s
25. Aleksandra Lewkowicz (SP4 Giżycko) - 25,91s
26. Julia Urbanowicz (SP Wilkasy) - 27,19s
27. Kaja Kisielewska (SP7 Giżycko) - 28,29s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m dowolny
1. Adrian Malinowski (SP1 Pisz) - 13,43s
2. Filip Wojnowski (SP2 Olsztyn) - 14,25s
3. Oskar Tomala (SP5 Ełk) - 15,66s
4. Cyprian Adamowicz (SP2 Olsztyn) - 16,10s
5. Mikołaj Czałbowski (SP4 Giżycko) - 16,17s
6. Jakub Najmowicz (SP3 Dobre Miasto) - 16,35s
7. Zoran Sroka (SP4 Giżycko) - 16,43s
8. Karol Nowak (SP3 Gołdap) - 16,47s
9. Jeremi Wojtas (SP3 Gołdap) - 16,58s
10. Błażej Powierża (SP10 Olsztyn) - 16,61s
11. Piotr Saliński (SP1 Olecko) - 16,66s
Miłosz Kosakowski (SP1 Pisz) - 16,66s
13. Dominik Rózio (SP5 Ełk) - 17,19s
14. Patryk Biszewski (SP4 Ełk) - 17,35s
15. Maksymilian Myśliwiec (SP3 Dobre Miasto) - 17,60s
16. Oliwier Kobus (SP3 Dobre Miasto) - 17,75s
17. Jacek Hapon (SP3 Ełk) - 17,95s
18. Adrian Wielgosz (SP3 Dobre Miasto) - 18,02s
19. Bartek Jusiel (SP5 Ełk) - 18,45s
20. Szymon Bida (SP3 Gołdap) - 19,03
21. Aleksander Maciejczyk (SP1 Pisz) - 19,13s
22. Franciszek Biega (SP4 Giżycko) - 19,34s
23. Hubert Jurewicz (SP1 Olecko) - 19,35s
24. Michał Włodarczyk (SP4 Ełk) - 19,39s
25. Bartosz Mielnik (SP3 Gołdap) - 19,74s
Rafał Szypczyński (SP1 Pisz) - 19,74s
27. Maciej Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,48s
28. Jakub Szymanowski (SP3 Ełk) - 20,51s
29. Dominik Tylman (SP1 Olecko) - 21,48s
30. Maciej Kozub (SP Wilkasy) - 21,96s
31. Kacper Góralczyk (SP Wilkasy) - 22,51s
32. Dominik Samul (SP1 Pisz) - 22,75s
33. Mateusz Stefanowski (SP7 Giżycko) - 24,12s
34. Adrian Białaszonek (SP Wilkasy) - 24,73s
35. Kacper Chomański (SP Wilkasy) - 27,08s
36. Wiktor Krakowski (SP1 Pisz) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m motylkowy
1. Maja Brodacka (SP2 Olsztyn) - 16,08s
2. Zuzanna Chrzanowska (SP10 Olsztyn) - 16,66s
3. Julia Truszkowska (SP3 Ełk) - 18,02s
4. Kornelia Świeczko (SP4 Ełk) - 19,17s
5. Nikola Drobiszewska (SP1 Olecko) - 19,40s
6. Magdalena Wyszyńska (SP1 Olecko) - 21,90s
7. Maja Werkowska (SP3 Dobre Miasto) - 22,69s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m motylkowy
1. Andrzej Szczepaniak (SP2 Olsztyn) - 15,59s
2. Adam Łojewski (SP10 Olsztyn) - 16,47s
3. Bartosz Grzesiuk (SP4 Ełk) - 16,87s
4. Konrad Odolecki (SP4 Ełk) - 17,77s
5. Tomasz Sadowski (SP10 Olsztyn) - 18,08s
6. Mikołaj Strupiński (SP4 Giżycko) - 19,57s
7. Dawid Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,39s
8. Piotr Witkowski (SP1 Olecko) - 23,28s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m klasyczny
1. Wiktoria Kowalska (SP10 Olsztyn) - 38,18s
2. Natalia Klemarewska (SP4 Ełk) - 41,35s
3. Magdalena Sychocka (SP2 Olsztyn) - 45,36s
4. Maja Woszczak (SP4 Giżycko) - 45,94s
5. Roksana Angowska (SP2 Olsztyn) - 46,30s
6. Emilia Stefaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 46,47s
7. Ada Adamska (SP1 Olecko) - 46,80s
8. Julia Świdwa (SP3 Dobre Miasto) - 47,94s
9. Anna Mielechowicz (SP4 Ełk) - 48,71s
10. Nadia Rokita (SP3 Dobre Miasto) - 48,96s
11. Marta Chołod (SP1 Olecko) - 56,57s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m klasyczny
1. Maksymilian Kulik (SP10 Olsztyn) - 36,12s
2. Kacper Lenczewski (SP1 Ełk) - 37,48s
3. Piotr Kamianka (SP2 Olsztyn) - 37,63s
4. Hubert Hyzopski (SP4 Ełk) - 41,65s
5. Maciej Korniluk (SP1 Ełk) - 47,69s
6. Dominik Szałkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 49,35s
7. Kacper Karbownik (SP4 Giżycko) - 49,92s


Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m grzbietowy
1. Zuzanna Zduniak (SP10 Olsztyn) - 36,83s
2. Zuzanna Uścinowicz (SP10 Olsztyn) - 40,97s
3. Magdalena Skórnóg (SP4 Giżycko) - 51,65s
4. Justyna Racis (SP1 Olecko) - 56,11s
5. Anna Hajduk (SP Wilkasy) - 57,24s
6. Wiktoria Kamińska (SP Wilkasy) - 1:00,56
7. Olga Plaga (SP1 Olecko) - 1:01,93
8. Maja Tońska (SP2 Olsztyn) - 1:03,10

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m grzbietowy
1. Oliwier Dragun (SP10 Olsztyn) - 34,22s
2. Karol Pokrętowski (SP2 Olsztyn) - 35,83s
3. Paweł Dąbrowski (SP2 Olsztyn) - 37,17s
4. Hubert Gryżewski (SP4 Ełk) - 38,58s
5. Maciej Pajewski (SP1 Ełk) - 38,78s
6. Wojciech Woszczak (SP4 Giżycko) - 41,13s
7. Dominik Koziatek (SP3 Dobre Miasto) - 41,62s
8. Piotr Pryzmont (SP1 Ełk) - 41,74s
9. Jakub Stepaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 42,39s
10. Filip Sierzputowski (SP1 Pisz) - 52,15s
11. Konrad Ługiewicz (SP4 Giżycko) - 54,79s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m dowolny
1. Kamila Bałdyga (SP10 Olsztyn) - 32,53s
2. Emilia Żurawska (SP3 Dobre Miasto) - 32,64s
3. Oliwia Nojman (SP3 Dobre Miasto) - 33,07s
4. Alicja Szczudło (SP2 Olsztyn) - 33,80s
5. Oliwia Wyszko (SP4 Ełk) - 36,52s
6. Amelia Borko (SP2 Olsztyn) - 37,17s
7. Zuzanna Śnieżyńska (SP1 Olecko) - 37,53s
8. Małgorzata Tyczka (SP4 Giżycko) - 38,74s
9. Kinga Pielka (SP Wilkasy) - 39,91s
10. Oliwia Siedlecka (SP4 Giżycko) -40,10s
11. Magdalena Należyta (SP4 Ełk) - 40,64s
12. Karolina Jarmołowska (SP4 Giżycko) - 47,29s
13. Zuzanna Sędzicka (SP1 Olecko) - 48,22s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m dowolny
1. Łukasz Gilski (SP2 Olsztyn) - 28,58s
2. Jakub Piwko (SP3 Dobre Miasto) - 29,95s
3. Bartłomiej Orzołek (SP10 Olsztyn) - 31,86s
4. Michał Regin (SP3 Dobre Miasto) - 32,00s
5. Jakub Siemieniewicz (SP4 Ełk) - 33,38s
6. Maciej Liszewski (SP1 Ełk) - 33,83s
7. Piotr Krzyżewski (SP10 Olsztyn) - 33,87s
8. Maciej Chodań (SP2 Olsztyn) - 33,97s
9. Oliwier Gutowski (SP1 Ełk) - 34,36s
10. Bartosz Bielawski (SP4 Giżycko) - 35,26s
11. Adrian Nowak (SP1 Pisz) - 37,16s
12. Filip Brudnicki (SP3 Dobre Miasto) - 38,80s
13. Krzysztof Metelski (SP1 Pisz) - 39,90s
14. Oskar Nowakowski (SP1 Pisz) - 40,10
15. Kacper Pieńkosz (SP4 Ełk) - DQ

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m motylkowy
1. Maja Grzegorczyk (SP4 Ełk) - 34,76s
2. Maria Idzkowski (SP2 Olsztyn) - 36,40s
3. Anna Wieniarska (SP10 Olsztyn) - 37,59s
4. Julita Waszkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 38,37s
5. Kaja Zalewska (SP4 Ełk) - 43,80s
6. Lena Zwolińska (SP4 Giżycko) - 49,77s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m motylkowy
1. Michał Kaczmarek (SP2 Olsztyn) - 31,25s
2. Michał Rżyski (SP10 Olsztyn) - 31,37s
3. Hubert Grzymkowski (SP4 Ełk) - 31,82s
4. Jędrzej Turliński (SP4 Giżycko) - 33,50s
5. Szymon Stryjewski (SP4 Ełk) - 35,04s
6. Paweł Truskolawski (SP10 Olsztyn) - 36,61s
7. Mikołaj Borak (SP1 Pisz) - 39,68s
8. Kamil Endler Kozłowski (SP4 Giżycko) - 43,88s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m klasyczny
1. Marta Gładkojć (IV LO Olsztyn) - 39,35s
2. Maja Kondraciuk (LO Gołdap) - 43,13s
3. Marta Stepanik (LO Gołdap) - 45,91s
4. Michalina Makarewicz (II LO Giżycko) - 49,98s
5. Paulina Białecka (I LO Ełk) - 50,92s
6. Urszula Kamińska (I LO Olecko) - 1:08,69

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m klasyczny
1. Krystian Porbacki (IV LO Olsztyn) - 33,89s
2. Filip Drażba (I LO Olecko) - 38,88s
3. Tomasz Zaniewski (IV LO Olsztyn) - 39,65s
4. Mateusz Wojtkielewicz (I LO Ełk) - 40,16s
5. Kacper Chwiedor (I LO Ełk) - 40,59s
6. Maciej Jacuński (ZSO Iława) - 40,90s
7. Adam Galus (II LO Giżycko) - 43,69s


Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m grzbietowy
1. Agata Mijas (ZSO Iława) - 38,51s
2. ZSO Iława (Martyna Pawelas) - 38,56s
3. Martyna Maciejewska (I LO Ełk) - 41,84s
4. Karolina Wasiela (IV LO Olsztyn) - 45,05s
5. Julia Łapucka (I LO Olecko) - 45,51s
6. Zuzanna Kuzdra (IV LO Olsztyn) - 45,70s
7. Karolina Kopycka (I LO Olecko) - 45,95s
8. Natalia Tomaszewska (LO Gołdap) - 47,12s
9. Wiktoria Szulborska (II LO Giżycko) - 1:03,93

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m grzbietowy
1. Filip Rybiński (ZSO Iława) - 28,62s
2. Mateusz Wiecheć (I LO Ełk) - 32,61s
3. Filip Szmyt (ZST Olecko) - 34,39s
4. Mikołaj Szyłański (IV LO Olsztyn) - 35,39s
5. Filip Figurski (ZSO Iława) - 36,30s
6. Kacper Szukajt (II LO Giżycko) - 37,81s
7. Seweryn Zaniewski (I LO Olecko) - 38,35s
8. Bartosz Biszewski (I LO Olecko) - 40,07s
9. Konrad Dziąba (II LO Giżycko) - 41,22s
10. Rafał Jobczyński (I LO Olecko) -41,73s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m dowolny
1. Lena Gryżewska (I LO Ełk) - 30,66s
2. Natalia Zapolnik (LO Gołdap) - 31,93s
3. Maria Żelazna (ZSO Iława) - 32,00s
4. Wiktoria Szeluga (IV LO Olsztyn) - 32,48s
5. Ewa Łapucka (I LO Olecko) - 32,83s
6. Wiktoria Płazińska (IOlecko) - 33,22s
7. Sandra Wiśniewska (ZSO Iława) - 34,13s
8. Aleksandra Raukuć (IV LO Olsztyn) - 37,33s
9. Natalia Rakowska (II LO Giżycko) - 40,29s
10. Selwina Jankojć (II LO Giżycko) - 47,36s
11. Natalia Pietkiewicz (II LO Giżycko) - 49,79s
12. Oliwia Kowalska (II LO Giżycko) - 51,29s

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m dowolny
1. Hubert Bruzdewicz (IV LO Olsztyn) - 25,86s
2. Paweł Masalski (ZST Olecko) - 26,12s
3. Maksymilian Kopiczko (II LO Giżycko) - 26,36s
4. Patryk Jakubczyk (ZSO Iława) - 26,84s
5. Dawid Mitin (ZST Olecko) - 27,26s
6. Szymon Koszczka (ZSO Iława) - 28,01s
7. Błażej Gałkowski (I LO Olecko) - 28,33s
8. Hubert Maczyszyn (II LO Giżycko) - 29,30s
9. Szymon Żmuda (I LO Ełk) - 30,29s
10. Patryk Dąbrowski (IV LO Olsztyn) - 31,07s
11. Mateusz Siedlecki (II LO Giżycko) - 31,45s
12. Adam Randzio (I LO Ełk) - 34,51s
13. Kamil Morawski (ZST Olecko) - 38,40s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m motylkowy
1. Aleksandra Kaszkiel (I LO Ełk) - 32,40s
2. Liliana Kukiełka (ZSO Iława) - 32,93s
3. Natalia Hatalska (I LO Olecko) - 34,22s
4. Anna Wtulich (IV LO Olsztyn) - 34,54s
5. Natalia Urbańska (ZSO Iława) - 38,24s
6. Julia Niedużak (I LO Ełk) - 40,08s



Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m motylkowy
1. Janusz Ciarczyński (ZSO Iława) - 28,13s
2. Igor Mierzejek (IV LO Olsztyn) - 29,41s
3. Tomasz Wiecheć (I LO Ełk) - 30,38s
4. Tomasz Kaszkiel (I LO Olecko) - 33,56s

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 6x25m
1. SP10 Olsztyn - 1:35,10
2. SP3 Ełk - 1:37,79
3. SP2 Olsztyn - 1:40,70
4. SP3 Dobre Miasto - 1:46,88
5. SP1 Olecko - 1:49,41
6. SP3 Gołdap - 1:51,90
7. SP1 Pisz - 1:55,71
8. SP4 Ełk - 2:03,31
9. SP4 Giżycko - 2:18,77
10. SP Wilkasy - 2:22,35
11. SP7 Giżycko - 2:23,48

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi chłopcy 6x25m
1. SP2 Olsztyn - 1:36,05
2. SP10 Olsztyn - 1:43,77
3. SP1 Pisz - 1:44,61
4. SP3 Gołdap - 1:48,00
5. SP4 Ełk - 1:48,77
6. SP3 Dobre Miasto - 1:50,56
7. SP4 Giżycko - 1:52,48
8. SP5 Ełk - 1:56,10
9. SP3 Ełk - 1:58,48
10. SP1 Olecko - 2:02,76
11. SP7 Giżycko - 2:11,11
12. SP Wilkasy - 2:19,41

Sztafeta rocznik 2005-2006 dziewczęta 6x50m
1. SP3 Dobre Miasto - 3:33,50
2. SP4 Ełk - 3:39,37
3. SP2 Olsztyn - 3:49,11
4. SP4 Giżycko - 4:08,78
5. SP1 Olecko - 4:19,04
6. SP Wilkasy - 4:54,56

Sztafeta rocznik 2005-2006 chłopcy 6x50m
1. SP2 Olsztyn - 3:03,00
2. SP10 Olsztyn - 3:05,58
3. SP4 Ełk - 3:11,06
4. SP1 Ełk - 3:15,77
5. SP3 Dobre Miasto - 3:19,32
6. SP1 Pisz - 3:45,66
7. SP4 Giżycko - 4:02,91

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 6x50m
1. ZSO Iława - 3:22,48
2. IV LO Olsztyn - 3:24,63
3. I LO Ełk - 4:06,36
4. LO Gołdap - 3:44,41
5. I LO Olecko - 4:06,36

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi chłopcy 6x50m
1. ZSO Iława - 2:38,55
2. IV LO Olsztyn - 2:50,43
3. I LO Olecko - 3:00,16
4. I LO Ełk - 3:07,19
5. II LO Giżycko - 3:21,46


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta
1. SP 10 Olsztyn - 118 pkt.
2. SP2 Olsztyn - 112 pkt.
3. SP3 Ełk - 103 pkt.
4. SP1 Olecko - 81 pkt.
5. SP3 Gołdap - 65 pkt.
6. SP4 Ełk - 62 pkt.
7. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.
8. SP1 Pisz - 43 pkt
9. SP Wilkasy - 35 pkt.
10. SP4 Giżycko - 30 pkt.
11. SP7 Giżycko - 28 pkt.

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy
1. SP2 Olsztyn - 125 pkt.
2. SP 10 Olsztyn - 96 pkt.
3. SP3 Gołdap - 70 pkt.
4. SP3 Ełk - 69 pkt.
5. SP4 Giżycko - 65 pkt.
6. SP5 Ełk - 60 pkt.
7. SP4 Ełk - 59 pkt.
8. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.
9. SP1 Pisz - 51 pkt.
10. SP7 Giżycko - 44 pkt.
11. SP1 Olecko - 42 pkt.
12. SP Wilkasy - 21 pkt.


Rocznik 2005-2006 dziewczęta
1. SP3 Dobre Miasto - 103 pkt.
2. SP2 Olsztyn - 102 pkt.
3. SP4 Ełk - 100 pkt.
4. SP 4 Giżycko - 85 pkt.
5. SP 10 Olsztyn - 80 pkt.
6. SP1 Olecko - 77 pkt.
7. SP Wilkasy - 53 pkt.

Rocznik 2005-2006 chłopcy
1. SP2 Olsztyn - 120 pkt.
2. SP 10 Olsztyn - 114 pkt.
3. SP1 Ełk - 93 pkt.
4. SP4 Ełk - 92 pkt.
5. SP3 Dobre Miasto - 86 pkt.
6. SP4 Giżycko - 76 pkt.
7. SP1 Pisz - 45 pkt.

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta
1. ZSO Iława - 113 pkt.
2. IV LO Olsztyn - 110 pkt.
3. I LO Ełk - 107 pkt.
4. I LO Olecko - 94 pkt.
5. LO Gołdap - 79 pkt.
6. II LO Giżycko - 39 pkt.

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy
1. ZSO Iława - 115 pkt.
2. IV LO Olsztyn - 113 pkt.
3. I LO Ełk - 93 pkt.
4. I LO Olecko - 93 pkt.
5. II LO Giżycko - 82 pkt.
6. ZST Olecko - 45 pkt.



SKŁAD DRUŻYN Z TRZECH PIERWSZYCH MIEJSC ORAZ IMIĘ I NAZWISKO TRENRA

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta
1. SP 10 Olsztyn: Alicja Wasilewska, Maria Cyglicka, Wiktoria Adamczyk, Dominika Kraszewska, Monika Dziuba, Zuzanna Chrzanowska
2. SP2 Olsztyn: Joanna Przybyszewska, Antonina Żuchowska, Zuzanna Urbańska, Maja Gregorczyk, Michalina Musiał, Maja Brodacka
3. SP3 Ełk: Julia Truszkowska, Amelia Szymańska, Gabriela Mikoś, Kinga Paszkowska, Zuzanna Babińska, Łucja Gorzoch

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy
1. SP2 Olsztyn: Tobiasz Mateusiak vel Matuszewski, Krystian Kluziak, Kryspin Gołąb, Filip Wojnowski, Cyprian Adamowicz, Andrzej Szczepaniak
2. SP 10 Olsztyn: Adam Łojewski, Tomasz Sadowski, Błażej Powierża, Jan Zera, Wolfgang Gebauer, Jan Suchocki
3. SP3 Gołdap: Antoni Kisielewski, Oskar Kozłowski, Jeremi Wojtas, Karol Nowak, Bartosz Mielnik, Szymon Bida

Rocznik 2005-2006 dziewczęta
1. SP3 Dobre Miasto: Emilia Stefaniuk, Julia Świda, Nadia Rokita, Emilia Żurawska, Oliwia Nojman, Julita Waszkiewicz
2. SP2 Olsztyn: Amelia Borko, Alicja Szczudło, Maja Tońska, Roksana Angowska, Magdalena Sychocka, Maria Idzikowski
3. SP4 Ełk: Kaja Zalewska, Maja Grzegorczyk, Oliwia Wyszko, Magdalena Należyta, Anna Mielechowicz, Natalia Klemarewska,



Rocznik 2005-2006 chłopcy
1. SP2 Olsztyn: Piotr Kamianka, Karol Pokrętowski, Paweł Dąbrowski, Łukasz Gilski, Maciej Chodań, Michał Kaczmarek
2. SP 10 Olsztyn: Paweł Truskolawski, Michał Rżyski, Bartłomiej Ożołek, Piotr Krzyżewski, Oliwier Dragun, Maksymilian Kulik,
3. SP1 Ełk: Kacper Lenczewski, Maciej Korniluk, Maciej Pajewski, Piotr Pryzmont, Oliwier Gutowski, Maciej Liszewski,

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta
1. ZSO Iława: Agata Mijas, Zuzanna Kuzdra, Sandra Wiśniewska, Maria Żelazna, Liliana Kukiełka, Natalia Urbańska
2. IV LO Olsztyn: Anna Wtulich, Wiktoria Szeluga, Aleksandra Raukuć, Martyna Pawelas, Karolina Wasiela, Marta Gładkojć
3. I LO Ełk: Martyna Grzesiuk, Paulia Białecka, Martyna Maciejewska, Natalia Rakowska, Lena Gryżewska, Julia Niedużak

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy
1. ZSO Iława: Janusz Ciarczyński, Patryk Jakubczyk, Szymon Koszczka, Filip Figurski, Filip Rybiński, Maciej Jacuński
2. IV LO Olsztyn: Tomasz Zaniewski, Krystian Porbacki, Mikołaj Szyłański, HubertBruzdewicz, Patryk Dąbrowski, Igor Mierzejek
3. I LO Ełk: Tomasz Wiecheć, Adam Randzio, Szymon Żmuda, Mateusz Wicheć, Mateusz Wojtkielewicz, Kacper Chwiedor



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Styczeń» «2020 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Ok System

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Aktywne formy ruchu

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Aktualne promocje w HALI LEGA

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL