Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
II AMATORSKIE ZAWODY W AQUTHLONIE WYNIKIII AMATORSKIE ZAWODY W AQUTHLONIE WYNIKI (2019-06-24)

II AQUATHLON OLECKO 2019
„Aquathlon – pierwszy krok do
triathlonu”.


II AQUATHLON OLECKO 2019

„Aquathlon – pierwszy krok do triathlonu”.

Data i miejsce: 22.06.2019r., Pływalnia ”Lega” i Stadion Miejski w Olecku.



WYNIKI:


Dziewczęta 7-8 lat:

Pływanie na dystansie 50m i bieg na 300m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas Łączny  pływania czasu  biegu czas


1. Laura Kozłowska 0:56,39 0:00,00 1:05,00 2:01,39

2. Andżelika Milewska 1:02,91 +0:06,52 1:13,29 2:16,20


Dziewczęta 9-11 lat:

Pływanie na dystansie 100m i bieg na 400m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas Łączny  pływania czasu  biegu czas


1. Roksana Puchalska 1:26,60 0:00,00 1:28,35 2:54,95

2. Inga Naszkiewicz 1:27,60 +0:01,00 1:33,57 3:01,17

3. Amelia Gajewska 1:28,52 +0:01,92 1:35,86 3:04,38

4. Lidia Panuszko 1:36,35 +0:09,75 1:34,24 3:10,59

5. Kinga Dmochowska 1:35,11 +0:08,51 1:43,76 3:18,87

6. Natalia Tomczyk 2:38,50 +1:11,90 1:37,29 4:15,79


Chłopcy 9-11 lat:

Pływanie na dystansie 100m i bieg na 400m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica Czas Łączny pływania  czasu biegu czas


1. Bartosz Chilicki 1:14,22 0:00,00 1:20,03 2:34,25

2. Antek Kisielewski 1:25,93 +0:11,71 1:21,73 2:47,66

Oskar Kozłowski 1:32,42 +0:18,20 1:15,24 2:47,66

3. Filip Żurawlew 1:31,57 +0:17,35 1:21,65 2:53,22

4. Karol Nowak 1:29,89 +0:15,67 1:26,78 2:56,67


Chłopcy 12-15 lat:

Pływanie na dystansie 200m i bieg na 800m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas Łączny pływania czasu   biegu czas


1. Michał Matyjewicz 2:39,76 +0:07,28 2:47,93 5:27,69

2. Jakub Wasilewski 2:32,48 0:00,00 3:11,96 5:44,44

3. Rafał Życzkowski 2:59,61 +0:27,13 3:13,07 6:12,68


Dziewczęta 16-17 lat:

Pływanie na dystansie 400m i bieg na 1000m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas Łączny  pływania czasu biegu czas


1. Agata Piekarska 4:51,07 0:00,00 3:40,33 8:31,40






Chłopcy 16-17 lat:

Pływanie na dystansie 400m i bieg na 1000m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas  Łączny pływania  czasu  biegu czas


1. Paweł Masalski 4:58,80 0:00,00 3:03,05 8:01,85

2. Michał Grzesiukiewicz 5:17,29 +0:18,49 3:09,42 8:26,71

3. Filip Drażba 5:25,88 +0:27,08 3:21,58 8:47,46


OPEN Kobiet:

Pływanie na dystansie 800m i bieg na 3000m:

Miejsce Imię i Nazwisko

Czas Różnica  Czas Łączny  pływania czasu  biegu czas


1. Ewa Muster-Drażba 49:16,08 0:00,00 15:43,03 1:04:59,11


OPEN:

Pływanie na dystansie 800m i bieg na 3000m:

Miejsce Imię i Nazwisko Czas Różnica Czas Łączny pływania czasu biegu czas


1. Adam Kozłowski 10:42,29 0:00,00 13:26,00 24:08,29

2. Tomasz Jakubowski 11:01,32 +0:19,03 14:41,09 25:42,41

3. Wojciech Jegliński 18:53,80 +8:11,51 13:57,79 32:51,59




Konkurencja pływacka odbyła się na Pływalni „Lega”, a biegi miały miejsce na Stadionie Miejskim w Olecku. W etapie pływackim zawodnicy startowali ze startu wspólnego w swojej kategorii. W etapie biegowym (pościgowym) natomiast, kolejno według zajętych miejsc w pływaniu. Jako pierwszy startował zawodnik z najlepszym czasem uzyskanym w pływaniu. Kolejny startował po upływie różnicy czasu do poprzedniego. Zwyciężał zawodnik, który jako pierwszy przekroczył linię mety.

Najlepszych trzech zawodników w każdej kategorii nagrodzono medalami, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Szczególne podziękowania wolontariuszom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów, w których udział wzięło 24 zawodników.



Paweł Maksimowicz

Specjalista ds. sportu

MOSiR Olecko




« Powrót


POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Październik» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Europejskie Miasto Sportu

Akceptujemy Karty Benefit - Mulisport i Multisport Kids

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Aktywne formy ruchu

Akceptujemy karty FitProfit

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Ok System

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL