Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Konkurs na nazwę hali widowiskowo-sportowej w Olecku rozstrzygnięty (2011-03-24)

LEGA – tak nazywać się będzie hala widowiskowo-sportowa z pływalnią w Olecku

24 marca 2011 r. komisja konkursowa, w składzie: Krystiana Okrągła, Agnieszka Wróblewska i Rafał Jurewicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Karol Sobczak i dyrektor MOSiR Andrzej Kamiński, rozstrzygnęła konkurs na nazwę hali widowiskowo-sportowej z pływalnią. Zdecydowano, że budowana w Olecku hala widowiskowo-sportowa z pływalnią będzie nazywała się "Lega".

Na konkurs ogłoszony przez burmistrza Olecka wpłynęły 32 propozycje. Po wstępnej eliminacji komisja odrzuciła 27 z nich. Do drugiego etapu przeszły: Arena Olecko, Lega, Arena, Lega Hall i Olimpia. W głosowaniu jednogłośnie (5/5 głosów) wygrała Lega. Zwycięską nazwą okazała się ta zaproponowana przez panią Danutę Ostrowską z Olecka, która w nagrodę otrzyma miesięczny karnet dla dwóch osób na pływalnię.

Rozlosowano także pięć karnetów miesięczne spośród wszystkich zgłoszeń. Karnety otrzymają: Julita Milewska Danuta Jachimska, Stanisław Pogorzelski, Małgorzata Urbanowicz i Waldemar Rukść.

Propozycje nadesłane na konkurs: Eldorado, Centrum Oliwia, Arena Olecko, Lega, Wielki Gimnazjon Olecki, Sprinterka, Nad jeziorem, Hala Północna, Taurus, Jaćwing, Zefir, Perkoz, Legola, Arena, Centrum Sportu "Omega", Kormoran, Garbatia, Masuria, Centrum "Relaks", Kormoran, Katamaran, Olecko, Andromeda, Lega Hall, Spica, Olimpijka, Galindia, Dzinglo-Olsz, Dzinglo-Olsz, 450-lecia, Sporciak, Atena i Olimpia.

Wręczenie nagród odbędzie się 3 kwietnia 2011 r. o godz. 14:45 na Stadionie Miejskim w Olecku w przerwie meczu piłki nożnej.
« Powrót


POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Grudzień» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Europejskie Miasto Sportu

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Ok System

Aktywne formy ruchu

Regionalony Portal Informacyjny

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Aktualne promocje w HALI LEGA

Akceptujemy karty FitProfit

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL