Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO TENISIE ZIEMNYM DZIEWCZĄTMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO TENISIE ZIEMNYM DZIEWCZĄT (2019-06-07)

W DNIU 06.06.2019 ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO TENISIE ZIEMNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADY

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców

Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady

Termin i miejsce: 6.06.2019r., Korty Miejskie w Olecku.
Organizator: WM SZS, MOSiR Olecko.

Sędzia główny: Andrzej Bomber.




WYNIKI:



Szkoły Podstawowe klasy I-III:

1. Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 4 Olecko



Szkoły Podstawowe klasy IV-VI dziewczęta:


1. Maja Skupień SP 1 Węgorzewo

2. Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko

3. Gabriela Koronkiewicz SP 4 Olecko

4. Anna Kramarewicz SP 1 Olecko

5. Julia Zięba SP 1 Olecko


Klasyfikacja drużynowa:


1. SP 4 Olecko

2. SP 1 Olecko

3. SP 1 Węgorzewo



Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy:

1. Tymoteusz Wszołek SP 1 Pisz

2. Kacper Sulewski SP 1 Węgorzewo

3. Szymon Machnikowski SP 3 Olecko

4. Kornel Romotowski SP 4 Olecko

5-6. Aleksander Święczkowski SP 7 Giżycko

Tomasz Mazurek SP 1 Pisz

7-8. Filip Daniłowicz SP 1 Olecko

Mateusz Łazarski SP 3 Olecko

9-11. Mateusz Klekotko SP 1 Olecko

Hubert Modzelewski SP 3 Olecko

Antoni Hołownia SP 2 Olecko


Klasyfikacja drużynowa:


1. SP 1 Pisz

2. SP 3 Olecko

3. SP 1 Węgorzewo

4. SP 4 Olecko

5. SP 7 Giżycko

6. SP 1 Olecko

7. SP 2 Olecko


Szkoły Podstawowe rocznik 2003-2005 dziewczęta:

1. Julia Bielińska SP Wilkasy

2. Joanna Konończuk SP 1 Pisz

3. Aleksandra Wyrzykowska SP 1 Węgorzewo

4. Justyna Racis SP 1 Olecko

5. Aleksandra Płatek SP 2 Giżycko


Klasyfikacja drużynowa:


1. SP Wilkasy

2. SP 1 Pisz

3. SP 1 Węgorzewo

4. SP 1 Olecko

5. SP 2 Giżycko



Szkoły Podstawowe rocznik 2003-2005 chłopcy:

1. Adam Machnikowski SP 2 Olecko

2. Piotr Andruszkiewicz SP Wilkasy

3. Filip Dulniak SP 3 Giżycko

4. Aleksander Kozłowski SP 2 Węgorzewo

5-6. Adrian Vittek SP Perły

Karol Racis SP 1 Olecko

7-8. Jan Kujawski SP 1 Węgorzewo

Tomasz Jarmowski SP 3 Giżycko

9-10. Jan Prusko SP 1 Olecko

Piotr Bielenica SP 2 Olecko


Klasyfikacja drużynowa:


1. SP 2 Olecko

2. SP Wilkasy

3. SP 3 Giżycko

4. SP 2 Węgorzewo

5. SP 1 Olecko

6. SP Perły

5. SP 1 Węgorzewo


Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta:

1. Martyna Szynkowska I LO Mrągowo

2. Magdalena Muster I LO Olecko

3. Weronika Smyk I LO Olecko

Klasyfikacja drużynowa:

1. I LO Olecko
2. I LO Mrągowo


Szkoły Ponadgimnazjalne chłopcy:

1. Konrad Mikielski ZSLiZ Olecko


Klasyfikacja drużynowa:

1. ZSLiZ Olecko








Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

oraz realizowane przy wsparciu finansowym

Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego





« Powrót


POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Wrzesień» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
BANERY


Akceptujemy karty FitProfit

Europejskie Miasto Sportu

Aktualne promocje w HALI LEGA

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Akceptujemy Karty Benefit - Mulisport i Multisport Kids

Ok System

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Regionalony Portal Informacyjny

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL