Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Warmia i Mazury pływają. I Eliminacje Warmia i Mazury pływają. I Eliminacje (2017-10-02)

Witamy Państwa po letniej przerwie.
W imieniu Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszych wspólnych zawodów.
Pierwsze eliminacje już niebawem 7 października 2017 roku.

UWAGA!
7 października 2017r. basen będzie niedostępny dla klientów indywidualnych od godziny 10:00 do 12:00.
Za utrudnienia przepraszamy!


Komunikat Końcowy
WYNIKI ZAWODÓW

Kategoria chłopcy 1-6 lat dystans 15 m
1. Janusz Niedziejko - Ziółkowski 00:19:76
Kategoria dziewczęta 7-9 lat dystans 25 m
1.Amelia Gajewska 00:18:85
2. Martyna Kaszkiet 00:21:50
3. Magdalena Wyszyńska 00:21:67
4. Nina Szyłkiewicz 00:22:92
5. Malwina Muszyńska 00:23:98
6. Julia Masianis 00:29:36
7. Karolina Niedziejko 00:32:81
Kategoria chłopcy 7-9 lat dystans 25 m
1. Igor Szejnoga 00:18:49
2. Piotr Witkowski 00:19:67
3. Hubert Jurewicz 00:22:02
4. Juliusz Kłos 00:25:14
5. Kacper Pietrzyk 00:25:51
6. filip żurawlew 00:28:85
7. Filip Kopeć 00:32:19
8. Wiktor Czarniecki 00:32:39
9. Emanuel Gajda 00:33:29
Kategoria dziewczęta 10-12 lat dystans 25 m
1. Gabriela Biszewska 00:15:26
2. Aleksandra Chmielewska 00:15:36
3. Ada Adamska 00:17:38
4. Marta Chołod 00:19:43
5. Justyna Racis 00:21:54
6. Zuzanna Sędzicka 00:22:37
7. Karolina Ciszewska 00:25:41
8. Aleksandra Plaga 00:28:42
9. Emilia Szczech 00:28:63
Kategoria chłopcy 10-12 lat dystans 25 m
1. Hubert Modzelewski 00:15:37
2. Antek Witkowski 00:15:41
3. Kamil Gryko 00:17:39
4. Rafał Życzkowski 00:17:91
5. Michał Matyjewicz 00:17:96
6. Bartosz Czerwiński 00:18:87
7. Michał Stankiewicz 00:19:08
8. Maksymilian Gałkowski 00:19:25
9. Janusz Krajewski 00:21:44
10. Kacper Truchel 00:21:68
11. Cyprian Jórczyk 00:23:25
12. Aleksander Jakubowski 00:23:63
13. Patryk Sawicki 00:27:00
14. Karol Sieniawski 00:27:32
15. Bartosz Gierak 00:28:63
16. Rafał Boratyński 00:43:42
Kategoria dziewczęta 13-14 lat dystans 50 m
1. Rebeka Kasprzak 00:34:29
2. Ewa Łapucka 00:35:83
Kategoria chłopcy 13-14 lat dystans 50 m
1. Dawid Mitin 00:29:35
2. Filip Szmyt 00:32:82
3. Tomasz Kaszkiel 00:33:48
4. Daniel Dobaj 01:00:27
Kategoria chłopcy 15-16 lat dystans 50 m
1. Filip Drażba 00:29:58
Kategoria dziewczęta 17-19 lat dystans 50 m
1. Anna Omilian 00:36:99
Kategoria chłopcy 17-19 lat dystans 50 m
1. Marcin Nawrocki 00:38:03
Kategoria panowie 40-49 lat dystans 50 m
1. Adam Łapucki 00:34:10
Kategoria panowie 60+ lat dystans 50 m
1. Ryszard Zabolewicz 00:42:03

Pragniemy serdecznie podziękować naszym sponsorom, w grupie których znaleźli się:
Piekarnia „Młyn” Olecko
Biuro podróży "Sambia" Olecko
Pub "U Czarnego" Olecko
Szkoła pływania "Rybka" Olsztyn
Podobny obraz









« Powrót


POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Październik» «2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
6
8
9
10
13
14
15
19
20
23
24
26
27
28
29
30
31
BANERY


Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Europejskie Miasto Sportu

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Regionalony Portal Informacyjny

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Aktualne promocje w HALI LEGA

Oficjalna strona miasta

Akceptujemy karty FitProfit

Akceptujemy Karty Benefit - Mulisport i Multisport Kids

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL