Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne*******************************************************************************
Informacje Archiwalne


Zakończyły się półkolonie Sportowe Lato 2018 w MOSiR. W sumie na dwóch turnusach wypoczywało 150 dzieci.
Półkolonie obfitowały w wiele atrakcji. Nie zabrakło wycieczek np. do Safari, Giże Marczak, zawodów sportowych, konkursów, wypraw na  basen, plażę "skocznia" oraz parku linowego. Dzieci uczestniczyły w projekcji filmu " Wyszczekani" oraz "Odlotowty Nielot". Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z robotyki, które po konstrukcji robotów kończyły się wyścigami. Nie zabrakło malowania twarzy, wojny wodnej i wielu innych zabaw na świeżym powietrzu. Uczestników zabawy "Poszukiwacz Skarbów" po dotarciu na metę czekała super niespodzianka.

 Były to bardzo udane półkolonie. Zapewniliśmy dzieciom opiekę i wyżywienie oraz ciekawy program, prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę. Uczestnicy są zadowoleni, rodzice również. Najważniejsze! Dzieci miały 100% ruchu i zero  komputerów.
Zajęcia prowadzili opiekunowie poprzez zabawy, lekką atletykę, tenis ziemny aż po gry zespołowe i wspinaczkę. Starali się przybliżyć uczestnikom tajniki tych dyscyplin i zabaw.
Było ekscytująco, gorąco, czasem nawet burzowo, było przede wszystkim ciekawie, zabawnie i o nudzie uczestnicy naszych półkolonii nie mogą mówić.
Do zobaczenia za rok, a na półkoloniach ponownie możemy spotkać się podczas ferii zimowych.
Było fajnie, super, odjazdowo. Dziękujemy!!!!!

Fotorelacja
Fotorelacja
........................................................................................

Rozpoczynamy kolejny turnus Sportowego Lata 2018 w MOSiR

Przed nami dwa tygodnie fantastycznej zabawy. Pierwszy dzień pobytu upłynął na wzajemnym  poznaniu się oraz zapoznaniu obiektu. Część grup właśnie dzisiaj pokonała pierwszą trasę na ściance wspinaczkowej o wysokości 9,40 m.
FOTORELACJA

Kolejne dni to wycieczki, zabawy i gry ...

Atrakcji moc, Safari, jelenie marali, dzikie konie, tarpany, dziki i świniodziki i wiele innych dzikich zwierząt. Przygoda w parku linowym to zabawa na wysokości nawet kilkunastu metrów nad ziemią. Zadowoleni i pełni humoru wracają z wyprawy.

FOTORELACJA
FOTORELACJA

Sport i bardzo dziki zachód...

Piątek kończący pierwszy tydzień naszego Sportowego Lata powitaliśmy bardzo dużą dawką sportu i wyśmienitej zabawy! Poniedziałek to zabawa na bardzo dzikim zachodzie, zobaczcie sami:
Fotorelacja
Fotorelacja
Fotorelacja

Kolejny  dzień  półkolonii...
Cyber rywalizacja - wyścigi robotów i szaleństw na basenie cd...
Fotorelacja

Moc słońca...

Słońce świeci... Dobry wiatr i pogoda - to wszystko trzeba wykorzystać na zajęcia z windsurfingu, następnie szybka regeneracja sił na plaży, zabawy w piachu i spacer brzegiem jeziora...
Fotorelacja
........................................................

Podsumowanie Półkolonii Sportowe Lato 2018

Dzisiaj ostatni dzień Sportowego Lata 2018. Dzieci i młodzież miały okazję spędzić wspaniałe półkolonie w naszym ośrodku. W półkoloniach wzięło udział 60 dzieci. Program koloni był skonstruowany z  bloków tematycznych: wycieczki i atrakcje turystyczne, gry i konkursy oraz mnóstwo zabaw.

Dzieci miały okazję podczas wielu wycieczek zwiedzić m.in. Safari. Dzieciaki mogły zobaczyć jedyne w Europie gniazdo jelenia marali. Mieszkające tam muflony, dzikie owce arui, koniki Przewalskiego, tarpany, długowłose jaki, guanako, lamy, konie kucyki, krowy, hailandy i herefondy, owce kameruńskie i skundy, kozy a nawet zebry i wielbłądy.  W trakcie kolonii odbyło się także wiele konkursów i zabaw sportowych i artystycznych. Dzieci miały okazję wybierać spośród siebie Najlepszego Sportowca 2018, rozgrywać zmagania sportowe w piłce nożnej, tenisie ziemnym i innych konkurencjach sportowych. Wszystkie grupy mogły szaleć i skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie udostępniono im w obiekcie Majątek Giże  Marczak.

– Na zakończenie kolonii wszystkie dzieci z uśmiechem potwierdziły, że z wielką chęcią powróciłyby do wielu momentów, o których wspominały.  Z pewnością wszystkim tu się podobało – stwierdził Pan Jarek Kosakowski, kierownik koloni.

Wszystko co dobre szybko się kończy, w tym Półkolonie w MOSiR. Mimo to koniec oznacza zawsze początek czegoś nowego, dlatego niecierpliwie czekamy na przyszły rok, na wakacje, na nowe turnusy i na ich uczestników oraz niezastąpionych opiekunów .
Do zobaczenia za rok!

FOTORELACJA
FOTORELACJA

Kolejne dni to atrakcyjne gry
i zabawy tym razem związane z jeziorem
Pogoda wyśmienita, słońce, plaża a pomiędzy słonecznym szaleństwem dziki zachód, pojedynki z bronią w ręku, szukanie skarbów i wiele innych atrakcji:
FOTORELACJA
FOTORELACJA

Kolejny tydzień Sportowego Lata rozpoczął się...

Pierwszy dzień drugiego turnusu półkolonii przywitał nas deszczem.
.... Dziś rozpoczęliśmy kolejny letni dzień na dzikim zachodzie... Czeka nas super zabawa oraz występy artystyczne!

FOTORELACJA

Podsumowanie tygodnia, zobaczcie sami:

FOTORELACJA

FOTORELACJA

Czwarty dzień pełen niespodzianek i pełnego słońca!
Kolejne atrakcje za nami... ten dzień był pełen niespodzianek i nagród. Pani Iwona zabrała swoją grupę w nagrodę na relaksacyjną i w niektórych momentach ekstremalną przejażdżkę łodzią motorową. Nie obyło się bez pyszności ach w taki dzień lody to podstawa!


To już trzeci  cudowny dzień
naszych wakacji na półkoloniach!

Nie zwalniamy tempa... wodne szaleństwo przy takim wietrze jak dziś, windsurfing to jak bajka... Kolejne grupy dzisiaj podróżowały, safari, strefa kibica, park linowy oj działo się, pyszności też nie zabrakło! Krem do opalania dzisiaj to była podstawa!
FOTORELACJA

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Oto jak można je spędzić!

Prognozy na dzisiejszy dzień nie były za dobre… ale wstajemy a tu piękne słońce i wiatr.... a przed nami dzień pełen emocji. Wiatr bardzo przydał się grupie, która dzisiaj próbowała swoich sił w windsurfingu. Nie zabrakło dzikich emocji w spotkaniu ze zwierzętami tj.:  jelenie europejskie, dziki, muflony, koniki polskie, tarpany i wiele innych. Nie zabrakło również czasu na dobrą zabawę z przyjaciółmi!
Fotorelacje już wkrótce!


Pierwszy dzień półkolonii za nami !

Pierwszy dzień letnich półkolonii w MOSiR w Olecku mamy za sobą. Głównym jego celem była przede wszystkim integracja grup rówieśniczych, wybranie dla niej odpowiedniej nazwy oraz zapoznanie się z regulaminem . Nie zabrakło także licznych atrakcji. Wszyscy uczestnicy zapomnieli na moment o deszczowej pogodzi za oknem i przenieśli się  do świata bajki "Piotruś i Królik". Natomiast część grup już dzisiaj mogła  przeżyć podwodną przygodę na naszym basenie. Byli także śmiałkowie, którzy mogli podziwiać widoki naszej Hali z wysokości 9 metrów.  Dzisiejszy dzień zaliczamy do jak najbardziej udanych i z niecierpliwością czekamy na kolejne atrakcje. A one już jutro!

Załączniki:

Załącznik typu: pdf Informacja RODO - 94.12kB - pobierz »
Załącznik typu: pdf Karta Kwalifikacyjna - 167.89kB - pobierz »
Załącznik typu: pdf Zgoda na samodzielny powrót - 87.43kB - pobierz »
Załącznik typu: pdf Zgoda na udział - 87.15kB - pobierz »


POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Czerwiec» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
BANERY


Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Aktywne formy ruchu

Aktualne promocje w HALI LEGA

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Akceptujemy Karty Benefit - Mulisport i Multisport Kids

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Europejskie Miasto Sportu

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Ok System

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL