Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Wyświetl aktualności z kategorii:     RSS


Strona: 1 2 3 4 5 6 ... 148 »
Pomagamy OliPomagamy Oli
(2019-10-17)

19 października w hali Lega odbędzie się charytatywny maraton zumby, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie Oli. Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Szczegóły »
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców  ze szkóMistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców ze szkó
(2019-10-17)

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS
Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
ze szkół podstawowych z rocznika 2007 i młodszych.

Termin i miejsce: 17.10.2019 r.
Hala Lega. Organizator: MOSiR Olecko



WYNIKI:

Dziewczęta:

SP 3 Olecko – SP 2 Olecko 14:0
SP 2 Olecko – SP Wieliczki 0:10
SP 3 Olecko – SP Wieliczki 3:1


Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Olecku

2. Szkoła Podstawowa w Wieliczkach

3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku



Chłopcy:

SP 1 Olecko – SP 2 Olecko 38:3


Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku



Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie drużyny puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Olecku. W zawodach uczestniczyło 60 zawodników.



Szczegóły »
POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE IGRZYSK DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADYPOWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE IGRZYSK DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADY
(2019-10-17)

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE IGRZYSK DZIECI,
MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I LICEALIADY
OLECKO 24.10.2019r.


1.TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
24.10.2019r. /czwartek/
rozgrzewka godz. 9.30 , zawody godz. 10.00
Pływalnia „Lega” w Olecku

2 . PRZEPISY TECHNICZNE
Pływalnia 25 metrowa, 6 torów , temperatura wody min. 27 ̊ C,
zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas,
rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach nastąpi na zasadach ogólnych,
w zawodach wezmą udział:
Igrzyska Dzieci - dziewczęta i chłopcy Szkół Podstawowych ur. w 2007r. i młodsi w 6-osobowych zespołach;
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta i chłopcy Szkół Podstawowych ur. w 2005-2006r. w 6-osobowych zespołach;
Licealiada - dziewczęta i chłopcy Szkół Ponadpodstawowych ur. w 2000r. i młodsi w 6-osobowych zespołach,
szkoła może zgłosić po jednej sztafecie dziewcząt i chłopców. Jeden zawodnik może startować w sztafecie i na jednym dystansie indywidualnym,
zawody zostaną rozegrane w kategorii dziewcząt i chłopców;
.
3.ZGŁOSZENIE
Zgłoszenie do zawodów – listę uczniów z podaniem rocznika i wybraną konkurencją proszę dostarczyć do dnia 22.10.2019r. do godziny 15.00 (wtorek) na adres centrumsportu@mosir.olecko.pl lub do recepcji hali „Lega”.

4. NAGRODY
Puchary dla zwycięskich szkół, dyplomy dla drużyn i zawodników indywidualnych w klasyfikacji dziewcząt i chłopców.

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Impreza jest kwalifikacją do zawodów rejonowych,
Obowiązują ważne legitymacje szkolne;




Wszelkie zmiany i poprawki w startach zawodników będą dokonywane na miejscu w dniu zawodów podczas rozgrzewki
6. PROGRAM ZAWODÓW

1. 25 dowolnym dz./chł. – SP 2007r. i młodsi
2. 25 grzbietowym dz./chł. – SP 2007r. i młodsi
3. 25 klasycznym dz./chł. – SP 2007r. i młodsi
4. 25 motylkowym dz./chł. – SP 2007r. i młodsi
5. 50 dowolnym dz./chł. – SP 2005-2006r.
6. 50 grzbietowym dz./chł. – SP 2005-2006r.
7. 50 klasycznym dz./chł. – SP 2005-2006r.
8. 50 motylkowym dz./chł. – SP 2005-2006r.
9. 50 dowolnym dz./chł. – SPP 2000r. i młodsi
10. 50 grzbietowym dz./chł. – SPP 2000r. i młodsi
11. 50 klasycznym dz./chł. – SPP 2000r. i młodsi
12. 50 motylkowym dz./chł. – SPP 2000r. i młodsi
13. 6x25 dowolnym dz./chł. – SP 2007r. i młodsi
14. 6x50 dowolnym dz./chł. – SP 2005-2006r.
15. 6x50 dowolnym dz./chł. – SPP 2000r. i młodsi


Wszelkie spory dotyczące zawodów rozstrzyga sędzia główny

Szczegóły »
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców z rocznika 2000 i młodszychMistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców z rocznika 2000 i młodszych
(2019-10-16)

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS
Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców
z rocznika 2000 i młodszych

Termin i miejsce: 16.10.2019r., Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią.
Organizator: MOSiR Olecko, Sędziowie: Robert Markowski i Paweł Maksimowicz.


Do zawodów zgłosiły się następujące drużyny:
ZSLiZ w Olecku i ZST w Olecku.


WYNIKI:

ZSLiZ Olecko – ZST Olecko 2:4 (1:3)


Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Olecku. W zawodach uczestniczyło 30 zawodników.


Paweł Maksimowicz
Specjalista ds. sportu
MOSiR Olecko

Szczegóły »
Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M  Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w piłce ręcznej chłopców Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w piłce ręcznej chłopców
(2019-10-16)

Półfinał III Mistrzostw Województwa W-M
Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012”
w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2005-2006 szkół podstawowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej


Termin i miejsce: 16.10.2019r., Boiska MOSiR w Olecku.
Organizatorzy: MOSiR Olecko.
Sędziowie: Andrzej Kamiński, Maciej Mularczyk.


WYNIKI:

SP 7 Giżycko – SP 3 Olecko 8:22
SP 3 Gołdap – SP 3 Olecko 7:18
SP 3 Gołdap – SP 7 Giżycko 7:13


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce SP 3 Olecko
II miejsce SP 7 Giżycko
III miejsce SP 3 Gołdap


Składy drużyn:

SP 3 Olecko: Kacper Łapiński, Maciej Wądołowski, Dawid Kosiński, Brajan Szczecina, Jędrzej Żukowski, Konrad Jachimczuk, Mateusz Wasilewski, Hubert Modzelewski, Igor Woroniecki, Jakub Terlecki, Karol Domański, Robert Rudziński, Michał Jasiulewicz (opiekun Artur Szarnecki).
SP 7 Giżycko: Jakub Abramowicz, Julian Pawlik, Mateusz Romejko, Hubert Waldech, Kamil Podbereźny, Jakub Urbaniak, Aleksy Krupa, Dobromir Dębiec, Bartosz Pudłowski, Gabriel Wajszczuk (opiekun Jarosław Jóźwik).
SP 3 Gołdap: Piotr Górski, Oskar Stalewski, Oskar Kozłowski, Remigiusz Golubek, Olaf Rykaczewski, Michał Ostrowski, Antoni Buraczewski, Mieszko Makarski (opiekun Łukasz Tarasiewicz).



Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły »
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w katIgrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w kat
(2019-10-15)

W dniu 15.10.2019 (wtorek) o godz.10.00 odbyły się się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w kategorii Dziewcząt i Chłopców
Wyniki Mistrzostw
Kategoria Dziewcząt
I Miejsce Szkoła Podstawowa nr.1 Olecko
II Miejsce Szkoła Podstawowa Babki Oleckie

Kategoria Chłopców
I Miejsce Szkoła Podstawowa nr.3 Olecko
II Miejsce Szkoła Podstawowa nr.1 Olecko
III Miejsce Szkoła Podstawowa Babki Oleckie

Szczegóły »

POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Październik» «2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
BANERY


Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Aktywne formy ruchu

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Aktualne promocje w HALI LEGA

Akceptujemy Karty Benefit - Mulisport i Multisport Kids

Biluetyn Informacji Publicznej Olecko

Ok System

Europejskie Miasto Sportu

Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL