Hala widowiskowo sportowa z pływalnią w Olecku
Centrum sportowo - rekreacyjno - kulturalne
Data: 15 Marzec 2014
Tytuł: Puchar Polski w Pływaniu w Płetwach
Czas trwania:


WYNIKI KLUBOWE I RUNDY PUCHARU POLSKI:
1. Laguna 24 Toruń 2194 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 2161
3. UKS Delfinek Chodzież 2036
4. UKS PCM Manta Kościerzyna 1583
5. OSN Amfiprion Olecko 1128
6. UKS Delfin Jastarnia 1114
7. Neptun Gdańsk 741
8. UKS Rekin Wrocław 453
9. UKS City Zen Poznań 323
10. TMiFS Poznań 312
11. Kościerskie WOPR Kościerzyna 162


ZWYCIĘZCY ZAWODÓW O PUCHAR BURMISTRZA OLECKA
1. UKS Delfinek Chodzież 429 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 428
3. Laguna 24 Toruń 417

ZWYCIĘZCY ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA OSN AMFIPRION
1.Laguna 24 Toruń 448 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 432
3. UKS Delfinek Chodzież 430



W Y N I K I INDYWIDUALNE KPP
Niedziela 15.03.2014


Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 RZEPKA ZUZANNA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:09.79 904 50
2 SZALKOWSKA JAGNA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:09.95 877 46
3 GORYS KLAUDIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.07 857 0
4 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:10.75 754 42
5 NOWAK JULIA 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:10.82 744 0
6 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:11.30 680 0
7 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:11.38 670 0
8 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.54 650 0
9 OŚLIZŁO JULIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.67 634 0
10 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:11.73 627 39
11 POKWICKA MAŁGORZATA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:11.78 621 0
12 MYSZKOWIAK KATARZYNA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:11.91 606 36
13 SZKOP KLAUDIA 2001 UKS REKIN Wrocław 00:12.09 585 33
14 DAFT MARTYNA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.13 581 0
15 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.31 561 0
16 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:12.39 553 0
17 STOLTMANN MAGDA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.64 526 0
18 LEWANDOWSKA ZOFIA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:12.68 522 0
19 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:12.86 504 0
20 PŁAZIŃSKA WIKTORIA 2001 AMFIPRION Olecko 00:13.00 491 30
21 GOSTKOWSKA MARTA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:13.26 466 0
22 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:13.45 448 0
23 MRZYGŁOD JULIA 2002 LAGUNA 24 Toruń00:13.89 410 0
24 BIESIADA PAULA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:14.06 395 0
25 KREFT MICHALINA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.23 382 0
26 ORZĘCKA JULIA 2002 NEPTUN Gdańsk00:14.49 361 27
27 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.50 360 0
28 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:14.98 324 0
29 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:17.01 193 0

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DANICKI PIOTR 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:09.77 768 50
2 WINSZCZYK PATRYK 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:10.39 676 46
3 WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:10.71 633 0
4 WROTEK WOJCIECH 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:10.81 620 0
5 KROPIDŁOWSKI SZYMON 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:11.02 593 42
6 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.08 586 39
7 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:11.48 539 0
8 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:11.78 505 0
9 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:12.11 471 0
10 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.37 445 0
11 LENARCZYK FRANCISZEK 2001 NEPTUN Gdańsk 00:12.53 429 36
12 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:12.66 417 33
13 KLEBBA RAFAŁ 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:12.91 394 0
14 MITIN MATEUSZ 2001 AMFIPRION Olecko 00:13.75 323 30
15 PIŁKA PIOTR 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:13.79 320 0
16 ZANIEWSKI NATANIEL 2001 AMFIPRION Olecko 00:13.96 306 0
17 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:14.70 252 0
18 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 00:18.60 38 0
MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko dyskwalifikac.

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:12.16 726 50
2 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:12.40 697 46
3 STASZEWSKA POLA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:12.71 661 42
4 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:12.75 657 0
5 BILIŃSKA NIKOLA 2005 UKS REKIN Wrocław 00:12.87 643 39
6 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.97 633 36
7 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:13.01 628 0
8 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.06 623 0
9 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:13.23 605 0
10 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.70 558 0
11 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK Chodzież 00:13.84 544 0
12 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.18 513 0
13 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:14.25 507 0
14 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.80 459 0
15 WIECZOREK ZUZANNA 2005 TMiFS Poznań 00:15.15 431 33
16 KAMIŃSKA ZUZANNA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:15.38 413 0
ZAŁUCKA AMELIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.

Konkurencja : 25 metrów pod wodą , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:10.46 822 50
2 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:12.07 610 0
3 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:12.13 603 46
4 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:12.19 596 42
5 WIŚNIEWSKI KAJETAN 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:13.37 475 0
6 ROZGOŃSKI MACIEJ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.49 464 0
7 PIETRUK MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:13.53 461 0
8 KLIMCZUK MATEUSZ 2004 UKS DELFIN Jastarnia 00:14.10 411 39
9 MOCZADŁO JULIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:14.38 388 0
10 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:14.94 345 0
11 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:15.03 338 36
12 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 00:15.17 328 0
13 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK Chodzież 00:15.44 309 0
14 OSSOWICKI JAN 2003 UKS DELFIN Jastarnia 00:15.57 300 0
15 DULNIAK RYSZARD 2004 NEPTUN Gdańsk 00:15.77 286 33
16 PAŁKOWSKI JAKUB 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:16.09 265 0
17 ORZĘCKI ALEKSANDER 2005 NEPTUN Gdańsk 00:18.24 143 0
MAŁKOWSKI SZYMON 2003 UKS DELFINEK Chodzież dyskwalifikac.

Konkurencja : 50 metrów pod wodą , Kategoria : A Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA MICHALINA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:19.08 951 50
2 STRUCK AGATA 1995 UKS DELFIN Jastarnia 00:20.44 836 46
3 NIEDZIELSKA OLGA 1995 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.75 813 42
4 ZALEWSKA MARZENA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:22.22 708 0
5 ŁAGOWNIK MARTA 1995 UKS DELFINEK Chodzież 00:22.88 666 39

Konkurencja : 50 metrów pod wodą , Kategoria : A Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GÓRNY JAKUB 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:16.66 856 50
2 SMARUJ BARTOSZ 1981 UKS DELFINEK Chodzież 00:17.76 755 46
3 CZAJKA ŁUKASZ 1992 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:17.83 749 42
4 MICHALAK ADRIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:18.33 708 0
5 WOŹNIAK PATRYK 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:18.75 675 0
6 ŁUKASZEWSKI SZYMON 1994 LAGUNA 24 Toruń 00:18.90 664 0
7 WIECZOREK MICHAŁ 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.98 586 0
8 NALEPKA SEBASTIAN 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.06 581 0
9 KAWKA DAMIAN 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:20.56 548 0
10 OBRACAJ KRYSTIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.57 548 0
11 PEPLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:21.19 509 39
12 WRÓBLEWSKI-KLIM HUBERT 1996 AMFIPRION Olecko 00:26.15 268 36

Konkurencja : 50 metrów pod wodą , Kategoria : B Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PRENTKA WERONIKA 1997 UKS City Zen Poznań 00:19.20 940 50
2 PERZ ZUZANNA 1997 TMiFS Poznań 00:20.10 864 46
3 KASPEREK ALEKSANDRA 1998 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.37 842 42
4 PISAREK KATARZYNA 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:21.45 761 39
5 OSIADACZ ANNA 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:21.49 758 0
6 CZARNOLEWSKA ANNA 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:21.96 726 0
7 BURAK MARTYNA 1997 LAGUNA 24 Toruń 00:22.33 701 36
8 LENARCZYK WIKTORIA 1997 NEPTUN Gdańsk 00:27.56 423 33
9 BORZYSZKOWSKA DARIA 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.59 210 30

Konkurencja : 50 metrów pod wodą , Kategoria : B Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 NOWAK FILIP 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:16.37 897 50
2 DYRSZKA JAKUB 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:17.59 782 46
3 OLSZEWSKI KAROL 1998 LAGUNA 24 Toruń 00:19.08 661 42
4 KERN KAMIL 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.15 656 0
5 SENFTLEBEN DAWID 1997 UKS City Zen Poznań 00:19.46 633 39
6 GIL ADAM 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:20.74 547 0
7 JAKUBOWSKI ROBERT 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:24.22 359 36

Konkurencja : 50 metrów pod wodą , Kategoria : C Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MAŁACHOWSKA JULIA 1999 UKS DELFINEK Chodzież 00:19.71 924 50
2 KOZANKIEWICZ WERONIKA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:20.28 877 46
3 SZPEJNA KAROLINA 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:20.46 862 0
4 KLONOWSKA JULIA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:21.27 801 0
5 JOPP MATYLDA 1999 UKS REKIN Wrocław 00:21.38 792 42
6 RĘKAWEK DARIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:22.36 724 0
7 LEONIUK OLIWIA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.49 716 39
8 GĄSOWSKA ALEKSANDRA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:22.65 705 0
9 WINIARSKA ŻANETA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.76 698 0
10 STRACHANOWSKA HELENA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:22.77 697 36
11 JAGIELSKA AGATA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:22.86 692 0
12 RETTIG AGATA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.11 676 0
13 RUMOCKA NATALIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:23.19 671 0
14 KOHNKE JULIA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:24.27 607 0
15 MIELEWCZYK ELŻBIETA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:24.46 597 33
16 BRZOZOWSKA JULIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.13 510 0
17 CYRZAN ALICJA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.08 465 0
18 MORAWSKA HANNA 2000 NEPTUN Gdańsk 00:30.01 345 30
19 MAJEWSKA NATALIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.87 280 0
20 GRALKA JULIA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.84 219 0
KLEINSCHMIDT KAROLINA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.
KASPRZAK WIKTORIA 1999 AMFIPRION Olecko dyskwalifikac.

Konkurencja : 50 metrów pod wodą, Kategoria : C Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GIBA BARTŁOMIEJ 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:18.54 708 50
2 MODRZYŃSKI MACIEJ 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:18.82 686 46
3 WIŚNIEWSKI KACPER 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:20.47 569 42
4 BALCEREK HUBERT 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:20.49 567 39
5 SZTANKIER JAKUB 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:20.56 563 0
6 TWARDOŃ TYMON 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:21.61 498 0
7 KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:22.49449 0
8 KALATA EMIL 1999 NEPTUN Gdańsk 00:23.35 404 36
9 MITIN DANIEL 2000 AMFIPRION Olecko 00:26.34 272 33
ŁUKOWICZ MARCIN 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : A Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA MICHALINA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:50.76 908 50
2 STRUCK AGATA 1995 UKS DELFIN Jastarnia 00:52.24 854 46
3 ŁAGOWNIK MARTA 1995 UKS DELFINEK Chodzież 00:53.19 821 42
4 NIEDZIELSKA OLGA 1995 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.80 735 39
5 ZALEWSKA MARZENA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:58.02 669 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : A Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GÓRNY JAKUB 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:44.81 906 50
2 KEMPA BARTOSZ 1988 UKS REKIN Wrocław 00:45.61 872 46
3 OBRACAJ KRYSTIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:46.71 828 42
4 MICHALAK ADRIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:48.54 759 0
5 ŁUKASZEWSKI SZYMON 1994 LAGUNA 24 Toruń 00:49.29 733 0
6 SMARUJ BARTOSZ 1981 UKS DELFINEK Chodzież 00:49.68 719 39
7 NALEPKA SEBASTIAN 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.00 708 0
8 WOŹNIAK PATRYK 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.11 704 0
9 KAWKA DAMIAN 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:50.31 697 0
10 WIECZOREK MICHAŁ 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:52.80 617 0
11 CZAJKA ŁUKASZ 1992 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:54.00 581 0
12 PEPLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:58.18 468 36
13 WRÓBLEWSKI-KLIM HUBERT 1996 AMFIPRION Olecko 00:59.61 432 33

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : B Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PRENTKA WERONIKA 1997 UKS City Zen Poznań 00:48.71 988 50
2 PERZ ZUZANNA 1997 TMiFS Poznań 00:52.97 828 46
3 OSIADACZ ANNA 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.37 749 42
4 PISAREK KATARZYNA 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.57 712 39
5 BURAK MARTYNA 1997 LAGUNA 24 Toruń 00:56.59 711 36
6 CZARNOLEWSKA ANNA 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.73 707 0
7 LENARCZYK WIKTORIA 1997 NEPTUN Gdańsk 01:04.31 506 33
8 WOJCIECHOWSKA MARCELA 1998 AMFIPRION Olecko 01:08.41 415 30
9 BORZYSZKOWSKA DARIA 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.86 347 27

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : B Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 NOWAK FILIP 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:46.41 890 50
2 SENFTLEBEN DAWID 1997 UKS City Zen Poznań 00:47.40 850 46
3 DYRSZKA JAKUB 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:48.89 794 42
4 GIL ADAM 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.91 723 0
5 KERN KAMIL 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:51.13 715 0
6 OLSZEWSKI KAROL 1998 LAGUNA 24 Toruń 00:52.09 684 39
7 ZAWADA DOMINIK FRANCIS 1997 AMFIPRION Olecko 01:02.96 393 36
8 JAKUBOWSKI ROBERT 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:03.49 381 33

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : C Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KLONOWSKA JULIA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.26 927 50
2 MAŁACHOWSKA JULIA 1999 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.88 903 0
3 KOZANKIEWICZ WERONIKA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:53.19 821 46
4 JOPP MATYLDA 1999 UKS REKIN Wrocław 00:53.57 808 42
5 STRACHANOWSKA HELENA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:54.71 770 39
6 SZPEJNA KAROLINA 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:56.23 722 0
7 JAGIELSKA AGATA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:56.32 719 0
8 GĄSOWSKA ALEKSANDRA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:56.67 709 0
9 LEONIUK OLIWIA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.97 700 36
10 RUMOCKA NATALIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.32 689 0
11 RĘKAWEK DARIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.76 676 0
12 KOHNKE JULIA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:57.84 674 0
13 WINIARSKA ŻANETA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:58.19 664 0
14 MIELEWCZYK ELŻBIETA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:59.05 640 33
15 CYRZAN ALICJA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:05.61 476 0
16 KASPRZAK WIKTORIA 1999 AMFIPRION Olecko 01:06.06 466 30
17 SIENKIEWICZ WERONIKA 2000 AMFIPRION Olecko 01:06.77 450 0
18 MORAWSKA HANNA 2000 NEPTUN Gdańsk 01:09.70 389 27
19 OMILAN ANNA MARIA 2000 AMFIPRION Olecko 01:10.43 375 0
20 GRALKA JULIA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.84 348 0
21 KLEINSCHMIDT KAROLINA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.61 333 0
22 MAJEWSKA NATALIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:13.34 320 0
23 CICHOSZ KLAUDIA 2000 KOŚCIERSKIE WOPR 01:16.46 266 24

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : C Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MODRZYŃSKI MACIEJ 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:49.36 851 50
2 GIBA BARTŁOMIEJ 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.75 800 46
3 BALCEREK HUBERT 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:50.89 796 42
4 WIŚNIEWSKI KACPER 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:52.33 746 39
5 ŁUKOWICZ MARCIN 20 00 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:53.13 720 36
6 TWARDOŃ TYMON 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:53.99 692 0
7 KALATA EMIL 1999 NEPTUN Gdańsk 00:57.20 597 33
8 SZTANKIER JAKUB 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:57.23 597 0
9 KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.52 589 0
10 KOGUCIUK KAROL 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:04.11 425 0
11 MITIN DANIEL 2000 AMFIPRION Olecko 01:04.89 408 30
12 CICHOSZ SZYMON 1999 KOŚCIERSKIE WOPR 01:10.00 305 27
13 SAWICKI ROMAN 2000 NEPTUN Gdańsk 01:38.18 0 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZALKOWSKA JAGNA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:56.39 821 50
2 NOWAK JULIA 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.93 804 46
3 GORYS KLAUDIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.96 803 42
4 RZEPKA ZUZANNA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:57.52 785 0
5 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:57.85 775 0
6 DAFT MARTYNA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:59.91 714 39
7 OŚLIZŁO JULIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:00.76 690 0
8 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:00.94 685 0
9 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:01.54 669 0
10 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:01.91 659 0
11 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:02.50 643 0
12 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:03.55 616 0
13 SZKOP KLAUDIA 2001 UKS REKIN Wrocław 01:04.64 589 36
14 BIESIADA PAULA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:05.17 576 0
15 MRZYGŁOD JULIA 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:05.71 563 0
16 STOLTMANN MAGDA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:06.68 540 0
17 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.80 515 0
18 MYSZKOWIAK KATARZYNA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:07.81 514 33
19 POKWICKA MAŁGORZATA 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:08.41 501 0
20 LEWANDOWSKA ZOFIA 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:08.71 494 0
21 PŁAZIŃSKA WIKTORIA 2001 AMFIPRION Olecko 01:09.53 477 30
22 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.13 444 0
23 GOSTKOWSKA MARTA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:11.61 434 0
24 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:12.80 410 0
25 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:16.05 350 0
26 ORZĘCKA JULIA 2002 NEPTUN Gdańsk 01:17.99 317 27
27 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:18.83 303 0
28 KREFT MICHALINA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:22.48 245 0
29 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.36 232 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DANICKI PIOTR 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:53.34 902 50
2 WINSZCZYK PATRYK 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:56.24 804 46
3 KROPIDŁOWSKI SZYMON 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:57.75 757 42
4 WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:59.64 701 0
5 WROTEK WOJCIECH 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:00.14 687 0
6 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:01.75 643 39
7 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:02.49 623 0
8 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:05.63 546 0
9 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:06.21 532 0
10 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:06.41 528 36
11 PIŁKA PIOTR 2001 UKS DELFINEK Chodzież 01:08.55 480 0
12 KLEBBA RAFAŁ 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:08.95 471 0
13 LENARCZYK FRANCISZEK 2001 NEPTUN Gdańsk 01:11.46 420 33
14 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.46 400 0
15 MITIN MATEUSZ 2001 AMFIPRION Olecko 01:13.01 389 30
16 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:14.52 361 0
17 ZANIEWSKI NATANIEL 2001 AMFIPRION Olecko 01:18.81 287 0

Konkurencja: 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:00.88 917 50
2 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.31 734 0
3 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:07.52 729 46
4 STASZEWSKA POLA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:09.47 680 42
5 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:10.52 655 39
6 BILIŃSKA NIKOLA 2005 UKS REKIN Wrocław 01:11.37 635 36
7 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:12.90 601 0
8 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:13.80 582 0
9 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:13.86 580 0
10 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń01:14.02 577 0
11 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK Chodzież 01:16.00 536 0
12 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:17.19 512 0
13 WIECZOREK ZUZANNA 2005 TMiFS Poznań 01:17.54 505 33
13 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:17.54 505 0
15 KAMIŃSKA ZUZANNA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:18.00 496 0
16 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.49 398 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:03.47 797 50
2 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.11 700 0
3 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:07.30 695 46
4 PIETRUK MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:09.20 648 42
5 OSSOWICKI JAN 2003 UKS DELFIN Jastarnia 01:14.28 536 39
6 KLIMCZUK MATEUSZ 2004 UKS DELFIN Jastarnia 01:14.70 527 0
7 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:15.38 513 0
8 ROZGOŃSKI MACIEJ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:15.58 509 0
9 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:21.70 396 0
10 WIŚNIEWSKI KAJETAN 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:23.49 366 0
11 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 01:25.03 341 0
12 DULNIAK RYSZARD 2004 NEPTUN Gdańsk 01:25.22 338 36
13 MOCZADŁO JULIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:27.80 299 0
14 MAŁKOWSKI SZYMON 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:29.03 281 0
15 ORZĘCKI ALEKSANDER 2005 NEPTUN Gdańsk 01:31.50 246 0
PAŁKOWSKI JAKUB 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.
WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK Chodzież dyskwalifikac.
MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń nie ukończył

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : A Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA MICHALINA 1996 LAGUNA 24 Toruń00:50.76 908 50
2 STRUCK AGATA 1995 UKS DELFIN Jastarnia 00:52.24 854 46
3 ŁAGOWNIK MARTA 1995 UKS DELFINEK Chodzież 00:53.19 821 42
4 NIEDZIELSKA OLGA 1995 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.80 735 39
5 ZALEWSKA MARZENA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:58.02 669 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : A Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GÓRNY JAKUB 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:44.81 906 50
2 KEMPA BARTOSZ 1988 UKS REKIN Wrocław 00:45.61 872 46
3 OBRACAJ KRYSTIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:46.71 828 42
4 MICHALAK ADRIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:48.54 759 0
5 ŁUKASZEWSKI SZYMON 1994 LAGUNA 24 Toruń 00:49.29 733 0
6 SMARUJ BARTOSZ 1981 UKS DELFINEK Chodzież 00:49.68 719 39
7 NALEPKA SEBASTIAN 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.00 708 0
8 WOŹNIAK PATRYK 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.11 704 0
9 KAWKA DAMIAN 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:50.31 697 0
10 WIECZOREK MICHAŁ 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:52.80 617 0
11 CZAJKA ŁUKASZ 1992 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:54.00 581 0
12 PEPLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:58.18 468 36
13 WRÓBLEWSKI-KLIM HUBERT 1996 AMFIPRION Olecko 00:59.61 432 33

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : B Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PRENTKA WERONIKA 1997 UKS City Zen Poznań 00:48.71 988 50
2 PERZ ZUZANNA 1997 TMiFS Poznań 00:52.97 828 46
3 OSIADACZ ANNA 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:55.37 749 42
4 PISAREK KATARZYNA 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.57 712 39
5 BURAK MARTYNA 1997 LAGUNA 24 Toruń 00:56.59 711 36
6 CZARNOLEWSKA ANNA 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.73 707 0
7 LENARCZYK WIKTORIA 1997 NEPTUN Gdańsk 01:04.31 506 33
8 WOJCIECHOWSKA MARCELA 1998 AMFIPRION Olecko 01:08.41 415 30
9BORZYSZKOWSKA DARIA 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.86 347 27

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : B Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 NOWAK FILIP 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:46.41 890 50
2 SENFTLEBEN DAWID 1997 UKS City Zen Poznań 00:47.40 850 46
3 DYRSZKA JAKUB 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:48.89 794 42
4 GIL ADAM 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.91 723 0
5 KERN KAMIL 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:51.13 715 0
6 OLSZEWSKI KAROL 1998 LAGUNA 24 Toruń 00:52.09 684 39
7 ZAWADA DOMINIK FRANCIS 1997 AMFIPRION Olecko 01:02.96 393 36
8 JAKUBOWSKI ROBERT 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:03.49 381 33

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : C Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KLONOWSKA JULIA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.26 927 50
2 MAŁACHOWSKA JULIA 1999 UKS DELFINEK Chodzież 00:50.88 903 0
3 KOZANKIEWICZ WERONIKA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:53.19 821 46
4 JOPP MATYLDA 1999 UKS REKIN Wrocław 00:53.57 808 42
5 STRACHANOWSKA HELENA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:54.71 770 39
6 SZPEJNA KAROLINA 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:56.23 722 0
7 JAGIELSKA AGATA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:56.32 719 0
8 GĄSOWSKA ALEKSANDRA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:56.67 709 0
9 LEONIUK OLIWIA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.97 700 36
10 RUMOCKA NATALIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.32 689 0
11 RĘKAWEK DARIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.76 676 0
12 KOHNKE JULIA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:57.84 674 0
13 WINIARSKA ŻANETA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:58.19 664 0
14 MIELEWCZYK ELŻBIETA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:59.05 640 33
15 CYRZAN ALICJA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:05.61 476 0
16 KASPRZAK WIKTORIA 1999 AMFIPRION Olecko 01:06.06 466 30
17 SIENKIEWICZ WERONIKA 2000 AMFIPRION Olecko 01:06.77 450 0
18 MORAWSKA HANNA 2000 NEPTUN Gdańsk 01:09.70 389 27
19 OMILAN ANNA MARIA 2000 AMFIPRION Olecko 01:10.43 375 0
20 GRALKA JULIA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.84 348 0
21 KLEINSCHMIDT KAROLINA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.61 333 0
22 MAJEWSKA NATALIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:13.34 320 0
23 CICHOSZ KLAUDIA 2000 KOŚCIERSKIE WOPR 01:16.46 266 24

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : C Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MODRZYŃSKI MACIEJ 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:49.36 851 50
2 GIBA BARTŁOMIEJ 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:50.75 800 46
3 BALCEREK HUBERT 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:50.89 796 42
4 WIŚNIEWSKI KACPER 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:52.33 746 39
5 ŁUKOWICZ MARCIN 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:53.13 720 36
6 TWARDOŃ TYMON 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:53.99 692 0
7 KALATA EMIL 1999 NEPTUN Gdańsk 00:57.20 597 33
8 SZTANKIER JAKUB 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:57.23 597 0
9 KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:57.52 589 0
10 KOGUCIUK KAROL 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:04.11 425 0
11 MITIN DANIEL 2000 AMFIPRION Olecko 01:04.89 408 30
12 CICHOSZ SZYMON 1999 KOŚCIERSKIE WOPR 01:10.00 305 27
13 SAWICKI ROMAN 2000 NEPTUN Gdańsk 01:38.18 0 0
Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt

Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZALKOWSKA JAGNA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:56.39 821 50
2 NOWAK JULIA 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:56.93 804 46
3 GORYS KLAUDIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:56.96 803 42
4 RZEPKA ZUZANNA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:57.52 785 0
5 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:57.85 775 0
6 DAFT MARTYNA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:59.91 714 39
7 OŚLIZŁO JULIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:00.76 690 0
8 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:00.94 685 0
9 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:01.54 669 0
10 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:01.91 659 0
11 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:02.50 643 0
12 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:03.55 616 0
13 SZKOP KLAUDIA 2001 UKS REKIN Wrocław 01:04.64 589 36
14 BIESIADA PAULA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:05.17 576 0
15 MRZYGŁOD JULIA 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:05.71 563 0
16 STOLTMANN MAGDA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:06.68 540 0
17 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.80 515 0
18 MYSZKOWIAK KATARZYNA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:07.81 514 33
19 POKWICKA MAŁGORZATA 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:08.41 501 0
20 LEWANDOWSKA ZOFIA 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:08.71 494 0
21 PŁAZIŃSKA WIKTORIA 2001 AMFIPRION Olecko 01:09.53 477 30
22 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:11.13 444 0
23 GOSTKOWSKA MARTA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:11.61 434 0
24 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:12.80 410 0
25 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 01:16.05 350 0
26 ORZĘCKA JULIA 2002 NEPTUN Gdańsk 01:17.99 317 27
27 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:18.83 303 0
28 KREFT MICHALINA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:22.48 245 0
29 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.36 232 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DANICKI PIOTR 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:53.34 902 50
2 WINSZCZYK PATRYK 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:56.24 804 46
3 KROPIDŁOWSKI SZYMON 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:57.75 757 42
4 WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:59.64 701 0
5 WROTEK WOJCIECH 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:00.14 687 0
6 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:01.75 643 39
7 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:02.49 623 0
8 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:05.63 546 0
9 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 01:06.21 532 0
10 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:06.41 528 36
11 PIŁKA PIOTR 2001 UKS DELFINEK Chodzież 01:08.55 480 0
12 KLEBBA RAFAŁ 2001 UKS DELFIN Jastarnia 01:08.95 471 0
13 LENARCZYK FRANCISZEK 2001 NEPTUN Gdańsk 01:11.46 420 33
14 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:12.46 400 0
15 MITIN MATEUSZ 2001 AMFIPRION Olecko 01:13.01 389 30
16 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK Chodzież 01:14.52 361 0
17 ZANIEWSKI NATANIEL 2001 AMFIPRION Olecko 01:18.81 287 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:00.88 917 50
2 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.31 734 0
3 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 01:07.52 729 46
4 STASZEWSKA POLA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:09.47 680 42
5 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:10.52 655 39
6 BILIŃSKA NIKOLA 2005 UKS REKIN Wrocław 01:11.37 635 36
7 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:12.90 601 0
8 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:13.80 582 0
9 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:13.86 580 0
10 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 01:14.02 577 0
11 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK Chodzież 01:16.00 536 0
12 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:17.19 512 0
13 WIECZOREK ZUZANNA 2005 TMiFS Poznań 01:17.54 505 33
13 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:17.54 505 0
15 KAMIŃSKA ZUZANNA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:18.00 496 0
16 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:23.49 398 0

Konkurencja : 100 metrów bi-fins , Kategoria : E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:03.47 797 50
2 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:07.11 700 0
3 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:07.30 695 46
4 PIETRUK MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:09.20 648 42
5 OSSOWICKI JAN 2003 UKS DELFIN Jastarnia 01:14.28 536 39
6 KLIMCZUK MATEUSZ 2004 UKS DELFIN Jastarnia 01:14.70 527 0
7 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:15.38 513 0
8 ROZGOŃSKI MACIEJ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:15.58 509 0
9 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:21.70 396 0
10 WIŚNIEWSKI KAJETAN 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:23.49 366 0
11 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 01:25.03 341 0
12 DULNIAK RYSZARD 2004 NEPTUN Gdańsk 01:25.22 338 36
13 MOCZADŁO JULIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:27.80 299 0
14 MAŁKOWSKI SZYMON 2003 UKS DELFINEK Chodzież 01:29.03 281 0
15 ORZĘCKI ALEKSANDER 2005 NEPTUN Gdańsk 01:31.50 246 0
PAŁKOWSKI JAKUB 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.
MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń nie ukończył

Konkurencja : Sztafeta 4x50 metrów bi-fins , Kategoria : D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
SZTAFETA MŁ. CHŁOPCÓW 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:47.12 0 100
MAZURKIEWICZ DANIEL
SIÓDMIAK SZYMON
WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ
DANICKI PIOTR

2. SZTAFETA MŁ. CHŁOPCÓW 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:52.74 0 92
GIBA FILIP
DYRSZKA HUBERT
GRANAT RAFAŁ
ALBRECHT KRYSTIAN

3. SZTAFETA MŁ. CHŁPCÓW 2001 UKS DELFINEK Chodzież 01:58.96 0 84
JESIOŁOWSKI OLIWIER
PIŁKA PIOTR
MAŁACHOWSKI ADRIAN
SAŁATA ADAM

4. SZTAFETA MŁ.CHŁOPCÓW 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:59.78 0 78
PIETRUK MICHAŁ
MIERSKI NIKODEM
ROZGOŃSKI MACIEJ
KROPIDŁOWSKI SZYMON

5. SZTAFETA MŁ. CHŁOPCÓW 2001 UKS DELFIN Jastarnia 02:07.26 0 72
KOWALCZYK IGOR
OSSOWICKI JAN
WINSZCZYK PATRYK
KLEBBA RAFAŁ

6. SZTAFETA MŁ. CHŁOPCÓW 2001 AMFIPRION Olecko 02:27.95 0 66
BIELENICA PIOTR
MASALSKI PAWEŁ
ZANIEWSKI NATANIEL
MITIN MATEUSZ

Konkurencja : Sztafeta 4x50 metrów bi-fins , Kategoria : D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1. SZTAFETA MŁ. DZIEWCZĄT 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 01:45.88 0 100
GORYS KLAUDIA
OŚLIZŁO JULIA
SIKORA BALBINA
RZEPKA ZUZANNA

SZTAFETA MŁ. DZIEWCZĄT 2001 LAGUNA 24 Toruń 01:48.16 0 92
MRZYGŁOD JULIA
GRONOWSKA AGATA
DEMSKA ZUZANNA
SZALKOWSKA JAGNA

3. SZTAFETA MŁ. DZIEWCZĄT 2001 UKS DELFINEK Chodzież 01:49.91 0 84
NOWAK JULIA
CZARNOLEWSKA MAJA
PIECHOCKA SYLWANA
STASZEWSKA POLA

4. SZTAFETA MŁ. DZIEWCZĄT 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 01:54.39 0 78
WANTA NELI
STOLTMANN MAGDA
DAFT MARTYNA
MAJEWSKA MAGDALENA

5. SZTAFETA MŁ. DZIEWCZĄT 2001 AMFIPRION Olecko 02:33.59 0 72
BISZEWSKA GABRIELA
HATALSKA NATALIA
DŹWILEWSKA ALEKSANDRA
PŁAZIŃSKA WIKTORIA



ZWYCIĘZCY ZAWODÓW O PUCHAR BURMISTRZA OLECKA
1. UKS Delfinek Chodzież 429 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 428
3. Laguna 24 Toruń 417

ZWYCIĘZCY ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA OSN AMFIPRION
1.Laguna 24 Toruń 448 pkt.
2. KS Nautilus Jastrzębie 432
3. UKS Delfinek Chodzież 430






W Y N I K I INDYWIDUALNE KPP
Niedziela 16.03.2014


Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: A Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA MICHALINA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:19.60 982 50
2 STRUCK AGATA 1995 UKS DELFIN Jastarnia 00:21.05 846 46
3 NIEDZIELSKA OLGA 1995 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.21 749 42
4 ZALEWSKA MARZENA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:23.47 655 0
5 ŁAGOWNIK MARTA 1995 UKS DELFINEK Chodzież 00:25.45 526 39

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: A Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GÓRNY JAKUB 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:17.73 835 50
2 CZAJKA ŁUKASZ 1992 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:18.83 728 46
3 ŁUKASZEWSKI SZYMON 1994 LAGUNA 24 Toruń 00:19.01 711 0
4 MICHALAK ADRIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.07 706 0
5 SMARUJ BARTOSZ 1981 UKS DELFINEK Chodzież 00:19.39 678 42
6 WOŹNIAK PATRYK 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.82 641 0
7 NALEPKA SEBASTIAN 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.84 561 0
8 WIECZOREK MICHAŁ 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.87 559 0
9 OBRACAJ KRYSTIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.36 455 0
10 PEPLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:23.30 396 39
11 FIDLER PIOTR 1985 AMFIPRION Olecko 00:23.93 359 36
12 KAWKA DAMIAN 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:25.12 295 0
13 WRÓBLEWSKI-KLIM HUBERT 1996 AMFIPRION Olecko 00:25.93 254 0

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: B Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PRENTKA WERONIKA 1997 UKS City Zen Poznań 00:20.36 908 50
2 PERZ ZUZANNA 1997 TMiFS Poznań 00:21.25 828 46
3 KASPEREK ALEKSANDRA 1998 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.10 758 42
4 BURAK MARTYNA 1997 LAGUNA 24 Toruń 00:22.17 752 39
5 OSIADACZ ANNA 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.67 714 0
6 PISAREK KATARZYNA 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:22.90 696 36
7 CZARNOLEWSKA ANNA 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:24.31 598 0
8 WOJCIECHOWSKA MARCELA 1998 AMFIPRION Olecko 00:30.77 262 33
9 BORZYSZKOWSKA DARIA 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.17 207 30

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: B Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 NOWAK FILIP 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:17.19 904 50
2 DYRSZKA JAKUB 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.11 713 46
3 KERN KAMIL 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:19.82 651 0
4 SENFTLEBEN DAWID 1997 UKS City Zen Poznań 00:19.93 642 42
5 OLSZEWSKI KAROL 1998 LAGUNA 24 Toruń 00:20.58 590 39
6 GIL ADAM 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:21.47 524 0
7 JAKUBOWSKI ROBERT 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:25.14 302 36
8 ZAWADA DOMINIK FRANCIS 1997 AMFIPRION Olecko 00:26.61 230 33

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: C Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MAŁACHOWSKA JULIA 1999 UKS DELFINEK Chodzież 00:19.92 987 50
2 KOZANKIEWICZ WERONIKA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:21.38 852 46
3 SZPEJNA KAROLINA 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:22.21 782 0
4 LEONIUK OLIWIA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.27 778 42
5 JOPP MATYLDA 1999 UKS REKIN Wrocław 00:22.57 754 39
6 RĘKAWEK DARIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:22.72 742 0
7 RETTIG AGATA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.24 703 0
8 JAGIELSKA AGATA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:23.26 702 0
9 STRACHANOWSKA HELENA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:23.75 667 36
10 WINIARSKA ŻANETA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:23.88 658 0
11 GĄSOWSKA ALEKSANDRA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:24.13 641 0
12 KOHNKE JULIA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:24.18 637 0
13 RUMOCKA NATALIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:24.21 635 0
14 KLONOWSKA JULIA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:24.29 630 0
15 MIELEWCZYK ELŻBIETA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.61 488 33
16 BRZOZOWSKA JULIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.47 441 0
17 CYRZAN ALICJA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.12 359 0
18 CICHOSZ KLAUDIA 2000 KOŚCIERSKIE WOPR 00:29.36 348 30
19 MORAWSKA HANNA 2000 NEPTUN Gdańsk 00:29.46 344 27
20 KASPRZAK WIKTORIA 1999 AMFIPRION Olecko 00:30.41 302 24
21 SIENKIEWICZ WERONIKA 2000 AMFIPRION Olecko 00:30.50 298 0
22 KLEINSCHMIDT KAROLINA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.72 289 0
23 GRALKA JULIA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.28 265 0
24 MAJEWSKA NATALIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.34 187 0
25 OMILAN ANNA MARIA 2000 AMFIPRION Olecko 00:44.31 0 0

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: C Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MODRZYŃSKI MACIEJ 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:19.24 726 50
2 GIBA BARTŁOMIEJ 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:20.39 629 46
3 WIŚNIEWSKI KACPER 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:21.20 566 42
4 BALCEREK HUBERT 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:21.96 512 39
5 TWARDOŃ TYMON 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:22.62 468 0
6 KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:23.35 422 0
7 SZTANKIER JAKUB 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:24.11 377 0
8 KALATA EMIL 1999 NEPTUN Gdańsk 00:24.55 353 36
9 MITIN DANIEL 2000 AMFIPRION Olecko 00:28.72 156 33
10 KOGUCIUK KAROL 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.96 147 0
11 CICHOSZ SZYMON 1999 KOŚCIERSKIE WOPR 00:29.90 111 30
12 SAWICKI ROMAN 2000 NEPTUN Gdańsk 00:36.34 0 0
ŁUKOWICZ MARCIN 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA dyskwalifikac.

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 RZEPKA ZUZANNA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:21.88 913 50
2 SZALKOWSKA JAGNA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:22.31 876 46
3 GORYS KLAUDIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.72 842 0
4 NOWAK JULIA 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.97 746 42
5 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:25.08 669 0
6 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:25.67 630 0
7 OŚLIZŁO JULIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.65 570 0
8 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:26.81 561 0
9 DAFT MARTYNA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.99 550 39
10 SZKOP KLAUDIA 2001 UKS REKIN Wrocław 00:27.08 545 36
11 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.15 541 0
12 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.34 531 0
13 MYSZKOWIAK KATARZYNA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:27.71 510 33
14 BIESIADA PAULA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.82 504 0
15 PŁAZIŃSKA WIKTORIA 2001 AMFIPRION Olecko 00:28.25 481 30
16 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:28.44 471 0
17 STOLTMANN MAGDA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:28.52 467 0
18 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:28.81 452 0
19 LEWANDOWSKA ZOFIA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:29.20 433 0
20 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:29.22 432 0
21 POKWICKA MAŁGORZATA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:29.98 396 0
22 MRZYGŁOD JULIA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:30.12 389 0
23 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:30.22 385 0
24 GOSTKOWSKA MARTA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:30.51 372 0
25 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:30.82 358 0
26 ORZĘCKA JULIA 2002 NEPTUN Gdańsk 00:32.33 294 27
27 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.55 286 0
28 KREFT MICHALINA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.02 267 0
29 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:37.48 116 0
DŹWILEWSKA ALEKSANDRA 2001 AMFIPRION Olecko dyskwalifikac.

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DANICKI PIOTR 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:21.81 656 50
2 WINSZCZYK PATRYK 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:23.69 524 46
3 WROTEK WOJCIECH 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:24.30 486 0
4 WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:24.42 479 0
5 ALBRECHT KRYSTIAN 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.23 431 42
6 KROPIDŁOWSKI SZYMON 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:25.73 403 39
7 GRANAT RAFAŁ 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.16 380 0
8 SIÓDMIAK SZYMON 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:27.74 302 0
9 LENARCZYK FRANCISZEK 2001 NEPTUN Gdańsk 00:28.40 271 36
10 SADOWSKI MAKSYM 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:28.74 256 0
11 MAŁACHOWSKI ADRIAN 2002 UKS DELFINEK Chodzież00:29.10 241 33
12 KLEBBA RAFAŁ 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:29.50 224 0
13 PIŁKA PIOTR 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:30.89 169 0
14 MIERSKI NIKODEM 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.05 163 0
15 SAŁATA ADAM 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:31.54 145 0
16 ZANIEWSKI NATANIEL 2001 AMFIPRION Olecko 00:34.31 52 30
17 MITIN MATEUSZ 2001 AMFIPRION Olecko 00:36.76 0 0
18 MASALSKI PAWEŁ 2002 AMFIPRION Olecko 00:38.22 0 0
19 WYSOCKI ADAM 2002 AMFIPRION Olecko 00:41.81 0 0

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: E Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SIKORA BALBINA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.38 696 50
2 WANTA NELI 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.14 593 46
3 GRONOWSKA AGATA 2003 LAGUNA 24 Toruń 00:29.21 589 42
4 BRYCHCY MAGDALENA 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:29.36 581 0
5 GORYS MAGDALENA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:29.86 555 0
6 STASZEWSKA POLA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:29.90 553 39
7 JESIOŁOWSKA INEZ 2004 UKS DELFINEK Chodzież 00:30.42 526 0
8 BILIŃSKA NIKOLA 2005 UKS REKIN Wrocław 00:31.36 480 36
9 IWANOWSKA JULIA 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:32.04 449 0
10 SZWICHTENBERG WIKTORIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.70 420 0
11 DOPIERAŁA NADIA 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.28 395 0
12 GREŃ JULIA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.55 384 0
13 BACHEWICZ MAJA 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.70 378 0
14 PACYNA EMILIA 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie00:34.83 333 0
15 KAMIŃSKA ZUZANNA 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:34.90 330 0
16 WIECZOREK ZUZANNA 2005 TMiFS Poznań 00:35.40 311 33
17 ŁAPUCKA EWA 2004 AMFIPRION Olecko 00:40.22 154 30
18 BISZEWSKA GABRIELA 2005 AMFIPRION Olecko 00:51.55 0 0

Konkurencja: 50 metrów po powierzchni, Kategoria: E Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DYRSZKA HUBERT 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:24.77 815 50
2 JESIOŁOWSKI OLIWIER 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:27.53 633 46
3 GIBA FILIP 2004 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:27.63 627 0
4 PIETRUK MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.42 528 42
5 KOLIŃSKI MICHAŁ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.64 516 0
6 ROZGOŃSKI MACIEJ 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.88 455 0
7 WIŚNIEWSKI KAJETAN 2003 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:32.09 401 0
8 KOWALCZYK IGOR 2005 UKS DELFIN Jastarnia 00:32.26 393 39
9 DULNIAK RYSZARD 2004 NEPTUN Gdańsk 00:33.36 347 36
10 MOCZADŁO JULIAN 2003 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.54 340 0
11 PAŁKOWSKI JAKUB 2004 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:34.95 286 0
12 KLIMCZUK MATEUSZ 2004 UKS DELFIN Jastarnia 00:35.15 279 0
13 OSSOWICKI JAN 2003 UKS DELFIN Jastarnia 00:35.19 277 0
14 CZARNOLEWSKI MIŁOSZ 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:35.38 270 0
15 BIELENICA PIOTR 2005 AMFIPRION Olecko 00:37.05 213 33
16 WIŚNIEWSKI FILIP 2004 UKS DELFINEK Chodzież 00:39.25 145 0
17 ORZĘCKI ALEKSANDER 2005 NEPTUN Gdańsk 00:39.56 136 0
18 MAZURKIEWICZ DANIEL 2004 LAGUNA 24 Toruń 00:41.26 89 30
19 SZMYT FILIP 2004 AMFIPRION Olecko 00:44.18 17 0
20 MAŁKOWSKI SZYMON 2003 UKS DELFINEK Chodzież 00:44.59 8 0
21 SIENKIEWICZ MIŁOSZ 2005 AMFIPRION Olecko 01:03.89 0 0

Konkurencja: 50 metrów bi-fins , Kategoria : A Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 DEMSKA MICHALINA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:23.10 922 50
2 ŁAGOWNIK MARTA 1995 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.92 857 46
3 STRUCK AGATA 1995 UKS DELFIN Jastarnia 00:24.28 829 42
4 NIEDZIELSKA OLGA 1995 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.24 692 39
5 ZALEWSKA MARZENA 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:26.45 679 0

Konkurencja: 50 metrów bi-fins, Kategoria: A Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 GÓRNY JAKUB 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:20.12 909 50
2 OBRACAJ KRYSTIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:21.14 817 46
3 CZAJKA ŁUKASZ 1992 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:21.32 802 0
4 ŁUKASZEWSKI SZYMON 1994 LAGUNA 24 Toruń 00:21.42 793 0
5 MICHALAK ADRIAN 1994 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:21.91 753 0
6 SMARUJ BARTOSZ 1981 UKS DELFINEK Chodzież 00:22.33 720 42
7 WIECZOREK MICHAŁ 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.39 715 0
8 NALEPKA SEBASTIAN 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.84 682 0
9 WOŹNIAK PATRYK 1996 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.99 671 0
10 FIDLER PIOTR 1985 AMFIPRION Olecko 00:23.11 662 39
11 KAWKA DAMIAN 1996 LAGUNA 24 Toruń 00:23.29 649 0
12 WRÓBLEWSKI-KLIM HUBERT 1996 AMFIPRION Olecko 00:26.00 477 0
13 PEPLIŃSKI MATEUSZ 1996 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.23 464 36

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : B Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 PRENTKA WERONIKA 1997 UKS City Zen Poznań 00:22.76 951 50
2 PERZ ZUZANNA 1997 TMiFS Poznań 00:24.36 823 46
3 PISAREK KATARZYNA 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:25.36 751 42
4 KASPEREK ALEKSANDRA 1998 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.51 741 39
5 OSIADACZ ANNA 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.59 735 0
6 CZARNOLEWSKA ANNA 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:25.69 729 0
7 BURAK MARTYNA 1997 LAGUNA 24 Toruń 00:26.11 701 36
8 WOJCIECHOWSKA MARCELA 1998 AMFIPRION Olecko 00:30.47 457 33
9 BORZYSZKOWSKA DARIA 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.14 426 30

Konkurencja: 50 metrów bi-fins, Kategoria : B Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 NOWAK FILIP 1997 UKS DELFINEK Chodzież 00:20.76 917 50
2 DYRSZKA JAKUB 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.04 805 46
3 SENFTLEBEN DAWID 1997 UKS City Zen Poznań 00:22.39 777 42
4 KERN KAMIL 1997 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.81 744 0
5 GIL ADAM 1998 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.05 726 0
6 OLSZEWSKI KAROL 1998 LAGUNA 24 Toruń 00:23.58 687 39
7 ZAWADA DOMINIK FRANCIS 1997 AMFIPRION Olecko 00:26.79 485 36
8 JAKUBOWSKI ROBERT 1998 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.78 432 33
PRZYBYSZEWSKI KAMIL 1997 NEPTUN Gdańsk nie stawił się

Konkurencja: 50 metrów bi-fins, Kategoria: C Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 KLONOWSKA JULIA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.04 927 50
2 MAŁACHOWSKA JULIA 1999 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.33 903 0
3 KOZANKIEWICZ WERONIKA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:24.37 822 46
4 JOPP MATYLDA 1999 UKS REKIN Wrocław 00:24.64 802 42
5 SZPEJNA KAROLINA 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:24.93 781 0
6 LEONIUK OLIWIA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.15 766 39
7 GĄSOWSKA ALEKSANDRA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:25.37 750 0
8 RETTIG AGATA 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:25.61 734 0
9 RĘKAWEK DARIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:25.64 732 0
10 STRACHANOWSKA HELENA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:25.82 720 36
11 JAGIELSKA AGATA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:25.98 709 0
12 RUMOCKA NATALIA 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:26.15 698 0
13 WINIARSKA ŻANETA 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.21 694 0
14 KOHNKE JULIA 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:26.39 683 0
15 MIELEWCZYK ELŻBIETA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.66 666 33
16 CYRZAN ALICJA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.06 528 0
17 BRZOZOWSKA JULIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.43 509 0
18 KASPRZAK WIKTORIA 1999 AMFIPRION Olecko 00:29.84 488 30
19 KLEINSCHMIDT KAROLINA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.72 445 0
20 SIENKIEWICZ WERONIKA 2000 AMFIPRION Olecko 00:30.92 436 0
21 GRALKA JULIA 1999 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:31.35 416 0
22 MORAWSKA HANNA 2000 NEPTUN Gdańsk 00:31.53 408 27
23 OMILAN ANNA MARIA 2000 AMFIPRION Olecko 00:31.82 395 0
24 CICHOSZ KLAUDIA 2000 KOŚCIERSKIE WOPR 00:32.04 386 24
25 MAJEWSKA NATALIA 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:32.82 353 0

Konkurencja : 50 metrów bi-fins , Kategoria : C Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 MODRZYŃSKI MACIEJ 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:22.24 841 50
2 GIBA BARTŁOMIEJ 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:22.28 838 46
3 BALCEREK HUBERT 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:23.00 780 42
4 WIŚNIEWSKI KACPER 2000 UKS DELFINEK Chodzież 00:23.35 754 39
5 ŁUKOWICZ MARCIN 2000 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:24.43 676 36
6 TWARDOŃ TYMON 2000 LAGUNA 24 Toruń 00:24.57 667 0
7 KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR 1999 LAGUNA 24 Toruń 00:25.02 637 0
8 KALATA EMIL 1999 NEPTUN Gdańsk 00:25.22 624 33
9 SZTANKIER JAKUB 1999 UKS DELFIN Jastarnia 00:26.07 571 0
10 KOGUCIUK KAROL 1999 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.35 444 0
11 MITIN DANIEL 2000 AMFIPRION Olecko 00:28.72 426 30
12 CICHOSZ SZYMON 1999 KOŚCIERSKIE WOPR 00:31.11 316 27
13 SAWICKI ROMAN 2000 NEPTUN Gdańsk 00:37.30 98 0

Konkurencja: 50 metrów bi-fins, Kategoria: D Dziewcząt
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty
1 SZALKOWSKA JAGNA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:25.01 841 50
2 GORYS KLAUDIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.50 806 46
3 RZEPKA ZUZANNA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:25.51 805 0
4 DEMSKA ZUZANNA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:25.97 773 0
5 NOWAK JULIA 2001 UKS DELFINEK Chodzież 00:26.56 734 42
6 OŚLIZŁO JULIA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:26.77 720 0
7 MAJEWSKA MAGDALENA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:26.90 712 39
8 CZARNOLEWSKA MAJA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:27.34 684 0
9 PIECHOCKA SYLWANA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:27.39 681 0
10 DAFT MARTYNA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:27.47 676 0
11 HUMERCZYK MARTA 2002 UKS DELFINEK Chodzież 00:27.99 645 0
12 GAJÓR MARTYNA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:28.03 643 0
13 SZKOP KLAUDIA 2001 UKS REKIN Wrocław 00:28.93 592 36
14 MRZYGŁOD JULIA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:28.94 591 0
15 STOLTMANN MAGDA 2001 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:29.23 575 0
16 MYSZKOWIAK KATARZYNA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:29.82 544 33
17 BIESIADA PAULA 2001 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:30.14 528 0
18 POKWICKA MAŁGORZATA 2002 LAGUNA 24 Toruń 00:30.29 520 0
19 KIEDROWSKA JULIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:30.30 520 0
20 KILISZEWSKA STEFANIA 2002 KS NAUTILUS Jastrzębie 00:30.43 513 0
21 LEWANDOWSKA ZOFIA 2001 LAGUNA 24 Toruń 00:30.45 512 0
22 PŁAZIŃSKA WIKTORIA 2001 AMFIPRION Olecko 00:30.88 491 30
23 RUSAK MAŁGORZATA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:31.83 447 0
24 RUSAK ANNA 2002 UKS DELFIN Jastarnia 00:32.49 417 0
25 GOSTKOWSKA MARTA 2001 UKS DELFIN Jastarnia 00:32.52 416 0
26 SZALEWSKA WIKTORIA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:33.75 364 0
27 ORZĘCKA JULIA 2002 NEPTUN Gdańsk 00:35.16 310 27
28 KREFT MICHALINA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:35.88 283 0
29 MŁYŃSKA AGATA 2002 UKS PCM MANTA KOŚCIERZYNA 00:36.71 254 0

Konkurencja: 50 metrów bi-fins, Kategoria: D Chłopców
Miejsce Nazwisko Rocznik Klub Czas Punkty

« Powrót do spisu wydarzeń




POLECENIA
Powrót   Powiększ tekst Pomniejsz tekst   Drukuj stronę
KALENDARIUM
«Wrzesień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
BANERY


Akceptujemy Karty Olecka Rodzina 3+

Akceptujemy karty FitProfit

Oficjalna strona miasta

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury

Hala LEGA - Sportowy Obiekt Roku 2013

Aktywne formy ruchu

Aktualne promocje w HALI LEGA

Ok System

Europejskie Miasto Sportu

Mapa strony
© Urząd Miejski w Olecku
wykonanie BRANDPOINT.PL